Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 21. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha két ember szereti egymást miért ne? Itt rontják el sokan az emberek hogy lenézik a betegeket. szomorú ez a világ
2012. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukának tudomásul kellene venni,hogy a fia már nem kisgyerek! Nem a szüleinek nősül,hanem saját magának. Ha szereti a nőt,akkor miért ne vehetné el? Egy rokkant ember is lehet értékes. Talán értékesebb is,mint az anyuka.
2012. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok? Tényleg klassz embert neveltek a szülők a fiukból!

Amúgy a szülők helyébe elgondolkodnék, ha az én gyerekem bénulna meg egy balesetbe, attól még kívánnék-e neki társat. Mert igen, egyértelműen.

2012. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csoda, hogy a fiú úgy tűnik,egészséges gondolkodású lett ilyen anya mellett. Komolyan az a legnagyobb fenyegetése, hogy megvonja a felnőtt fiától az anyagi támogatást, ha úgy akar boldog lenni, ahogy anyának nem tetszik?! Kitagadná a fiát is,ha balesetet szenvedne és lebénulna? Szégyellheti magát.
2012. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jézusom, mit képzel magáról ez a nő? És van pofája leírni ezeket?! Ő beszélte tele a fia fejét, hogy vegye el azt az x. buta libát és most úgy érzi őt nyomorítja meg azzal, hogy egy kerekesszékes nőt szeret? Uram Isten, hogy lehet valaki ennyire felszínes????
2012. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagyobbik fiam menyasszonya vak.

Nagyon szép lány,de egy baleset miatt 6 éves kora óta nem lát. Nekem nem azzal volt bajom,hogy vak a menyasszonya,hanem azzal,hogy én hányszor fogok bocsánatot kérni tőle,mert akaratlanul is olyat mondok amit nem tud megtenni. Már az első nap kínos helyzetbe hoztam magam,amikor az unokahúgom rajzolt, és kérdezte hogy mit rajzolt a kicsi. Én meg spontán mondtam,hogy " kicsim, vidd oda,mutasd meg milyen szépet rajzoltál" Bumm-- De hál istenek, ő csak nevetett,és minden bocsánatkérésem után mondta, hogy jól van ez így, mert legalább nem tekintjük fogyatékosnak. Szóval ma már nem kérek bocsánatot, de még ma is van amikor mondom neki..hogy húúú láttad???

Én nagyon szeretem, és örülök hogy a fiam egy olyan lányt választott akivel boldog lesz..

41/N

2012. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Úgy kamu ahogy van


ausztriai egyetem

volvó

duna-panoráma

balett-óra

tolókocsis nő

szekta


Ha mégsem kamu,akkor sajnálatos a történet és én sem tudnék ilyen feleséget elképzelni a fiam mellé....Majd megunja Nórát is!

2012. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mindegy, hogy kamu vagy sem, mert tuti, hogy vannak sajnos ilyen családok, ahol ha nem tökéletes az egyik fél, ott utálat van. Én tisztelem ezt a fiút, az anyja meg örülhet, ha a fia nem szégyelli őt. milyen dolog, hogy a fejéhez vágja, hogy taníttatták??? és akkor mi van? ez a szülő dolga, azt meg nem a gyerek kérte, hogy kényeztessék el. Attól, hogy mindent megkapott, még nem jogosít fel egy anyát, hogy beleszóljon a fia választásába. Egy szülő nem akkor boldog, ha a gyereke is az? így lenne helyes, nem?
2012. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem olvasok Kiskekegyedet, de ezután nem is fogok. Ekkora kamusztorit hogyan közölhetnek?
2012. jún. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!