Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a családró...

Mit gondoltok erről a családról? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 6. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mormonok?


Mit kellene gondolnunk?

2012. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy pl. ti élnétek így?
2012. jún. 6. 22:18
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam nézni őket a TLC-n,elé szimpatikusak. Nem ítélem el őket! Ha a nőknek nem gond egymással élni,akkor felőlem?! Semmi rosszat nem csinálnak,nem ártanak másoknak!

A sorozatban mostanában keresi őket a rendőrség.

2012. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Más kultúra. Ha a férj el tudja őket tartani és a nők is bele egyeznek nem látok benne semmi negatívat.
2012. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én nem, viszont nem is egy kultúrkörben nőttünk fel.

Néhány afrikai matriarchális társadalomban meg minket néznének szörnyülködve, mert ez meg számukra elképzelhetetlen.


Amíg egy élethelyzet minden résztvevő számára megfelelő, addig nincs gond vele. Ha ők jól érzik így magukat, akkor nincs baj vele.


Egyébként egyszer láttam egy riportot egy hasonló családról, talán ők is mormonok voltak, ott 8-10 feleség és fene tudja hány gyerek volt. Egy farmon élnek, egy családként.


Mondjuk azt nem tudom (a videót nekem letiltotta valamiért), hogy jogilag hogy oldják meg, illetve törvényes házasságot kötött-e, mert tudtommal az amerikai jog sem engedélyezi a többnejűséget.

2012. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Na, egy fotót betöltött a videó, ott pont kiírják, hogy csak az egyik a törvényes felesége,a többivel csak vallási szertartás keretében adták össze.
2012. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik az a felvetés,amit az egyik velvetes hozzászóló írt. 4 férj egy nőnek. :)
2012. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
semmit. mindenki úgy él, ahogy neki jó. a muszlimoknak meg még több feleségük van.
2012. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Még most kezdtem el nézni a sorozatukat és nekem is elég szimpatikusak..és tényleg jó hogy belementek a feleségek is ebbe a házasságba

viszont én nem élnék így mert sztem sajnos féltékeny lennék ha a férjemnek más feleségei is lennének

2012. jún. 6. 22:42
 10/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem ezt a műsort, rendszeresen szoktam nézni, de ettől nem szeretnék így élni. Viszont számomra nagyon érdekes az, ahogy megoldják a problémáikat, és ahogy összetart a családjuk. Én is nagy családot szeretnék, de azért a mormon hitet nem venném fel. 24N
2012. jún. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!