Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén szereti az a párját...

Őszintén szereti az a párját az aki kijelenti hogy csak kertes házban hajlandó lakni?

Figyelt kérdés
Az unokahúgom összejött egy 20 évvel idősebb pasival (21-41 évesek). A pasinak van egy 6. emeleti panel lakása, a lány mindig családi házban lakott, jó körülmények között. 5 hónapja vannak együtt de régóta ismerik egymást. A lány komolyabb dolgokat tervez, de ilyeneket mond hogy "Nagyon jó lenne ha sikerülne vennünk egy kertes házat, mert panelban megőrülök, gyereket csak kertesben vállalok" meg már eltervezte hogy milyen berendezésű lesz a házuk, nézi a hirdetéseket stb. De nem dolgozik, mert tanul még...
2012. jún. 21. 22:15
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Meg ma szóba került az egyik ismerősünk aki egy milliomos pasival jött össze, erre azt mondta: "Hát, csak neki lehet ilyen szerencséje hogy pénzes pasit fogjon. Nekünk miért nincs?" De közben meg azt mondja hogy megtalálta az igazit, szerelmes halálosan stb. Ennyire felszínes lett?
2012. jún. 21. 22:16
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szereti, vagy csak nem ebben a világban él. De a pasit sem értem miért tart el egy ilyen lányt.
2012. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Téynleg ez a "nem ebben a világban él" dolog lehet az igaz. Azt mondja: "szeretnénk már gyereket, de megmondtam a páromnak hogy csak akkor lehet ha elköltöztünk. Nem szeretném ah akkor kellene házat nézni mikor már terhes vagyok" Ja és nem is élnek együtt, csak heti 2-3 napot alszik nála.
2012. jún. 21. 22:28
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A pasijának tetszik, hogy fiatal barátnője van, nem hiszem, hogy tartós lesz a kapcsolat. A lány meg majd leszáll a földre idővel...
2012. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem lesz hosszú kapcsolat.Túl nagy a korkülönbség.


Abban igaza van az unokatestvérednek hogy egy családi ház sokkal jobb környezet a gyerekeknek.

A szomszédok azért is jelentgetnének hogy hangosan sír a baba meg hasonló.

Szóval abban igaza van.


Viszont ha kerteset akar akkor tegyen érte ő is.Ne csak a férfi.

2012. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén szólva én semmi durvát nem látok a leírtakban.


Jó, a 20 év korkülönbség ütős, de működhet, sok példa van rá.


Az, hogy kertes házat akar, miért baj? Az az ideális lakhely a gyerekvállaláshoz. Nyilván nekik az anyagi körülmények is adottak a költözéshez, így nem tűnik "luxusnak", hogy ehhez köti a gyerekvállalást.

2012. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Azért egy 6. emeleti panel lakás árán nem lehet családi házat venni. Neki is ki kellene venni a részét nem csak várni a sült galambot.
2012. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem sincs semmi baj a kijelentésével, ugyanis mindenki máshoz köti a gyerekvállalás feltételét. Az meg, hogy nem dolgozik, mert tanul, az tök normális. Majd keres munkát, és szépen megveszi a kerteset.
2012. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%

Megértem a húgodat, én is ölni tudtam volna annak idején egy kertes házért. Panelban lakni iszonyat.

Nem ettől függ, hogy szereti-e, hanem attól, hogy vele marad-e, ha mégse jönne össze.

2012. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Aki kertes házban nőtt fel, könnyen lehet, hogy valóban nehezen viseli a panelt.Panelba azért laknak az emberek, mert nincs másra pénzük, nem azért, mert arra vágynak.

Nem ezzel van a gond, hanem azzal, hogy a lány még tanul, össze sem házasodtak, de már a közös jövőjüket tervezi és gyerek vállalásról beszél. Mindezt 5 hónap után. Nem hinném, hogy ezek tervei valóra válnak.

2012. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!