Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is voltatok ilyen helyzetbe...

Ti is voltatok ilyen helyzetbe? Milyen érzés volt újra a családoddal lakni? Tényleg nincs semmi kilátás?

Figyelt kérdés

4év után vissza kellett költöznöm anyámékhoz mert szétmentünk párommal és nem tudtam albérletbe menni.

Szar a fizetésem nem is tudom mikor vagy hogy lesz saját lakásom. Szerintem a mai világban a család segítsége nélkül egy átlagos hátterű fiatalnak semmi esélye. Nekem se tudnak segíteni.

Nagyon szar helyzet mert a családom megőrjít. Mindig beleszólnak az életembe főleg Anyukám én ezt ennyi év különélés után nehezen viselem.

annyira kilátástalannak érzem így az életem. Akarok önállóan élni de a fizetésemből nem lehet. Kimennék külföldre dolgozni de félek tőle mert nagyon sok rosszat hallottam még Ausztriáról is.


2012. máj. 27. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig lépned kell, ha ennyire sz@rul érzed magad otthon. Tudsz nyelvet, hogy külföldre készülsz?
2012. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ma már nem olyan könnyű önállósodni és normális életet élni külön,mint 20-30 évvel ezelőtt...:(Nem tudom erre a megoldást,mert ugyanebben a cipőben járok majdnem,annyi különbséggel,hogy nekem még egyszer sem sikerült külön költöznöm.És próbálom kibírni a családomat.Ők is feszültek a pénz miatt,féltik a munkájukat,egész nap idegesek és kin vezessék le a feszültséget?Hát persze,hogy rajtam.És persze,hogy mindenki,nemcsak a szüleim,hanem már a nagymamám is.Kitartást neked is,én is próbálok nem diliházba kerülni.

Amúgy külföldre én sem mennék ki egyedül.Úgy,hogy nem beszélem 100%-ig a nyelvet,úgy soha.Itthon is sok az átverés,hát még külföldön,hogyha látják,hogy nem beszéled annyira a nyelvet.

2012. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Angolul tudok németül szeretnék tanulni.
2012. máj. 27. 09:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én voltam és vagyok is ilyen helyzetben adj idot magadnak es ujra hozza szoksz az otthoni élethez...nekem 1 év kelett mire meg találtam a helyem itthon és nem bántam meg ...amugy pont ilyen érzések kavarogtak bennem is anno mint most benned.kitartás a titka es kell alkalmazkodni.
2012. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2012. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én most fogok hazaköltözni 2 év után. eddig kollégiumban éltem egy nagyvárosban, most pedig haza kell költöznöm a családi házba egy kisvárosba.

érzem hogy meg fogok őrülni

2012. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is haza kellett költöznöm 2 év után, szörnyű volt. 22 voltam akkor, de a szüleim úgy kezeltek, mintha megint 15 lennék.

Egyedül én sem tudtam volna elköltözni, így összeköltöztem két barátnőmmel. Lassan egy éve lakunk együtt, és nagyon szuper. Most megint költöznünk kell, a tulajnak kell a lakás, de fel sem merült bennünk, hogy nem együtt költözünk tovább.

A külföldtől ne félj, ha van rá lehetőséged, menj!

24N

2012. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem most kellene hazaköltöznöm 2 éve együttélés, 4 év kapcsolat és egy gyerek után. Nem megy.
2012. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most lépj, menj külföldre pénzt keresni, amíg lehet! Ha már családod lesz, marad az örök albérlet, güri. Olyan nagyot bukni nem lehet a külfölddel, max nem fizetnek ki, de ez is megelőzhető. Én nagyon mennék, de a gyerekekkel már nem lehet.
2012. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!