Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom ki anyámmal. Mit...

Nem bírom ki anyámmal. Mit tegyek? El akarok költözni

Figyelt kérdés
Állandóan veszekszünk, de olyankor elmond mindennek (ku*va, sötét lelkű,gonosz). Nem hinném, hogy annyira rossz lánya vagyok, főzök, mosok, takarítok. Most a vizsgáimra készülök, azért nem tudom mindent megcsinálni, de már a fejemhez vágja meg azt is, hogy ő tanittat, megvesz mindent stb. A veszekedéskor én se maradok adósa. Nem bírom már itt, csak az a baj, hogy gimit végeztem és most főiskolás vagyok, tehát nem nagyon tudnék elhelyezkedni munka terén. Normálisan nem lehet vele beszélgetni,már az öngyilkosságon is gondolkodtam. A barátom azt mondja költözzek hozzájuk, de nem akarom, hogy eltartson, meg ő is a szüleivel él, ő már régen dolgozik. Mi ilyenkor e teendő?
2012. jún. 23. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Próbáltál már egyáltalán elhelyezkedni? Vagy csak rávágod.

Van rengeteg diákmelót közvetítő cég. Én speciel 2 olyan munkáról is tudok Budapesten, amire diákot keresnek.

2012. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
költözz el
2012. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
53%
A diákmunkából nem lehet megélni. De jelentkezz át egy másik város főiskolájára, hátha állják a szüleid a kolit, és akkor mégis távol vagy tőlük.
2012. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Diákmunkából és ösztöndíjból élek koliban. Meg lehet élni.
2012. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
menjél el dolgozni, és végezd estin a főiskolát.
2012. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon nehéz munkát találni mostanában, de én mondjuk a tanulás melletti munkát akkor sem nagyon pártolom... :S Úgy nem lehet rendesen a sulira koncentrálni, mondjon bárki bármit...

Ha annyira nem bírod, hgoy már az öngyilkosság is megfordult a fejedben, akkor mégiscsak jobb volna elfogadni a barátod ajánlatát!

2012. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
70%
én a minimálbéremből alig élek meg... jó ösztöndíjat kaphatsz, ha egyáltalán nem kell a szüleidnek téged segíteniük... azért valljuk be, a fősulisok zöme eltartott
2012. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
magamat akarom eltartani, szülői segítség nélkül.
2012. jún. 23. 13:19
 9/13 A kérdező kommentje:
csak nem tudom hogyan induljak el. Pakoljak össze és viszlát?
2012. jún. 23. 13:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, először nem árt, ha van hová menned. Kezdj el dolgozni, ha már van munkád, akkor költözz a barátodhoz, vagy vegyetek ki közösen egy albérletet. Amúgy igen, összepakolsz és viszlát. De próbálj meg békében elmenni otthonról, egy próbát megér. :)
2012. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!