Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értethetném meg anyámma...

Hogyan értethetném meg anyámmal h nem akarok továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Állandóan ezzel jön h én okosabb vok egy érettséginél (sztem nem vok az) és hogy ha nem megyek tovább tanulni akk elb@szom az életem és minden rossz lesz. De én NEM akarok tanulni qurvára elegem van már a tanulásból alig várom már h befejezzem a sulit. És ha befejezem lesz egy szakmám meg már most diákmelózok egy cégnél akik azt mondták ha megcsináltam a sulit mehetek rendesen oda melózni szal lesz munkám oan amit szeretek csinálni. De anyám szerint elcseszem az életem mert diploma nélkül már nem lehet menni semmire de én nem akarom!!! Állandóan ezzel jön minden nap feljön a téma h én mien hülye vok. Sztetek kinek van igaza? És hogyan értethetném meg vele h én nekem elég volt a tanulásból és hagyjon már békén?

17/F


2010. okt. 12. 19:59
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
56%
Nem olvastam végig, de azzal egyetértek, hogy nem vagy okosabb az érettséginél, bár azt is megkérdőjelezem, hogy azt megérdemled-e. :DD
2010. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%

Hát az nem teljesen igaz,hogy diploma nélkül nem lehet boldogulni...Hallottam már olyanról,hogy diplomával szobafestő lett.

Viszont ne hagyd,hogy bíráskodjon feletted.Te életed,te döntésed.Persze hallgasd meg a véleményét.

2010. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
kösz, tényleg ez volt a kérdés lényege :P:P
2010. okt. 12. 20:07
 4/60 A kérdező kommentje:
ez az elsőnek szólt
2010. okt. 12. 20:07
 5/60 anonim ***** válasza:
50%
Aki manapság úgy gondolja, hogy egy érettségivel bármire is megy, az tényleg olyan hülye, hogy nem érdemes továbbtanulnia... ;) Legalább több lehetőség marad nekünk, tudni vágyóknak :)
2010. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
86%
Diplomáról annyit,hogy diplomásokkal Dunát lehetne rekeszteni és sokuk koldus botra jut...Manapság kétkezű munkásból,ilyen téren mozgó szakemberekből van hiány.
2010. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
95%
Még hozzá fűzném,hogy én már bánom,hogy gimibe mentem jobban örülnék ha lenne valami szakmám.
2010. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
65%

Bocs haver, de anyádnak igaza van!! Ha ilyen anyám lett volna össze tettem volna a két kezem!


Sajnos nekem 10 év, 3 szakma, és tucatnyi munkahely kellett ahhoz hogy rájöjjek arra amit anyád mond neked!!


Most 28 éves fejjel javítgatom az érettségimet és próbálok bejutni valahova!!


Neked legyen több agyad és kíméld meg magad ettől, mert vagy az utcán kötsz ki, vagy te is próbálkozol majd 30 éves fejjel rendbehozni az életed...

2010. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
De van melóm meg lesz is! Akk miért nem jó így?
2010. okt. 12. 20:17
 10/60 yuda ***** válasza:
50%
Én pl. bánom,mikor hasonló cipőben voltam mint te és hasonló érzéssel,kivéve hogy az én szüleim nem ösztönöztek a továbbtanulásra -de persze van megoldás,esti,vagy levelező oktatás-ezt mond anyukádnak,hogy a jövő még nyitva áll,ha tényleg annyira nem akarod most-még nem veszett el végleg-sokan munka mellett tanulnak tovább sikerrel-bár akkor már kissé nehezebb, de példák mutatják-megoldható.
2010. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!