Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy vélem a családomból senki...

Ugy vélem a családomból senki nem szeret igazán. Mit tegyek hogy ne ekörül forogjon minden gondolatom?

Figyelt kérdés
6-an vagyunk a családban. édesanyámmal soha nem volt jó a kapcsolat sokat veszekszik velem apróságokon ha bármit csinálok az nemjó ha mérges akkor mimdog azt kiabálja hogy megbánta hogy megszült ( én vagyok az utolsó gyereke későn szült) egyre jobban tartozkodom tőle. édesapám sokat dolgozik de olyan dolgokat is elvállal amiket nem kéne és akkor folyton kiabál hogy mennyi dolga van és elege van. nem sokat foglalkozik velem. a testvéreim idősebbek nálam nem alakult ki olyan jó kapcsolat. sokszor egyedül vagyok pedig nagyon szeretem a társaságot de nincsenek barátaim akikkel jól érezhetném magam.
2012. jún. 23. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Tökéletesen átérzem és megértem a problémádat,hasonló problémákkal küszködök én is.Gondolj arra,hogy amint tudsz,eltudj költözni:) Akkor talán majd megérzik a hiányodat.Próbálj anyuddal is beszélni,apuddal is beszélni meg a testvéreiddel is!Szerintem az a legjobb megoldás,ha szeretetet adsz nekik,tudom,hogy nagyon nehéz..
2012. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

azt mondják hogy ahogy felvesznek egyetemre el fognak költözni amit nem igazán értek hogy minek ?!

szeretet adni...csak élünk egymás mellett én mint legkisebb milyn szeretetet adjak ? beszélgetni nem akarok mert vagy nincs itthon valaki vagy üvöltözés lesz a vége

2012. jún. 23. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!