Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet képes egy apa...

Hogy lehet képes egy apa tudomást sem venni a gyermekéről? És miért nem ítéli el őket senki?

Figyelt kérdés
Sajnos annyi helyen olvasok és hallok ilyet és mindenhol az apát védik, hogy biztos szemét volt a volt feleség és oka van annak, hogy nem keresi a gyermeket sem. De ha ez mégis az egyéni döntése volt, akkor hogy képes így élni az életét, miközben tudja, hogy valahol egy (vagy több) gyermek vágyna a szeretetére?
2012. máj. 11. 14:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki alkalmas az apaságra, ahogy az anyaságra sem.

Én amondó vagyok (és bocsánat a kifejezésért), hogy nem ott kezdődik a szülőség, hogy megcsin**ta,vagy megszülte valaki a gyereket, hanem amikor valaki tisztességesen felneveli, s elindítja a saját kis útján.

2012. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
egyébként egyet értek abban, hogy nem mindenki alkalmas az apaságra, van olyan helyzet, hogy a gyerek is jobban jár, ha az "apa" kimarad az életéből, azok, akiket hidegen hagy, hogy van egy gyermekük valahol a világban, én inkább azokat tartom "hibásnak", mint egy fogyatékkal született gyereket...
2012. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Az én apámnak vannak gyerekei, mindenki azt mondja, hogy megértik, mert házasságon kÍvüli kapcsolatból születtem, és anyu tehet róla, aki azóta sajnos meghalt. Hát én nem tudom megérteni, miért vagyok kevesebb, hogy az se érdekli mi van velem, a többi gyerekével pedig tökéletes apa. Van egy babám és most érzem át igazán, hogy milyen álszent egy gonosz ember.
2012. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

ma 14:55


Semmivel sem vagy kevesebb!

2012. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

4.

Köszönöm

2012. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
13%
Az apáknak soha nincs olyan kapcsolatuk a gyerekeikkel mint az anyáknak nem ők hordták ki őket, nem ők szülték, nincs az az érzelmi kötődés. Ez emiatt van. Meg valljuk be ha bejön egy válás akkor a gyerekek úgy 100%-ban azért rohangásznak csak apucihoz hogy lelejmolják pénzzel.
2012. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon durva, amit írsz. Egy gyerek nem ravasz pénzéhes dög, nyilván ha szereti az apját, akkor válás után is azért megy hozzá, hogy vele legyen.
2012. máj. 11. 15:00
 8/28 anonim ***** válasza:

ma 14:58 válaszoló

Ez saját tapasztalat?

2012. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Van egy barátnőm, akit 3 évesen ott hagyott az apja, mert rájött, hogy mégsem tetszik neki a gyerekkel járó felelősség. Az anyja egész életében egyedül küszködött, az apa gyerektartást sem fizetett. A lányban meg örökre ott a tüske, hogy valaki eldobta és képtelen normális párkapcsolatra sem, mert nem bízik senkiben. Szerintem ez a durva és hogy az ilyen apa még csak büntetést sem kap az élettől, hiszen neki teljesen megfelel, hogy 0 gonddal élheti az életét, míg valahol a volt párja egyedül szenved a gyerekével..

Én nagyon sajnálom az ilyen nőket és gyermekeket.

2012. máj. 11. 15:04
 10/28 anonim ***** válasza:
én kiskoromban apás voltam, de lassan 10 éve, hogy nem láttam. sose volt egy minta apa. nem különösebben foglalkozott velünk, pedig azt mondják, hogy imádott bennünket. 20L
2012. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!