Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesóm barátnőjéhez most hogy...

Tesóm barátnőjéhez most hogy kellene viszonyulnom?

Figyelt kérdés
Tesóm 20 éves fiú én 14 éves lány vagyok.Eddig csak hallottam a csajról,ma bemutatta a családnak.Az alapján amiket mesélt róla nem ilyennek képzeltem.Bátyám elmondása szerint nagyon okos lány,17 éves,kitűnő tanuló,ritkán iszik,nem cigizik,nem drogozik.Szeret sütni főzni,szereti a macskákat és főleg rapet hallgat,közös kedvencünk BLR.Tesóm a második pasija,az első 8 hónapig volt neki.Elég pörgős,kedves,barátságos de kicsit lobbanékony.Így elmondva egy nagyon jófej csaj.DE amikor megláttam majdnem sokkot kaptam!Szolizva van szerintem vagy csak simán lebarnult,de nem durván.Hosszú szőke műhaja van,ki volt sminkelve olyan közép erősen.Pink ujjatlan póló,rövid farmer naci és kb 15!!! centis leopárd mintás magassarkú volt ma rajta!A táskája is leopárd mintás és az alapból csilli-villi ékszerei is azok.Ja és még a műkörmén is van leopárdos rész.Szóval amikor megláttam az a szó villant be rögtön hogy K*RVA!Ahogy az ebédnél beszélt tényleg energikusnak és nagyon aranyosnak tűnt de a kinézete az tipikus plázaribi :// Nem egy ilyen luxus macát képzelek tesóm mellé :(
2012. jún. 24. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
neked aztán semmi közöd hozzá kiscsillag.
2012. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De van mert a testvérem :) És mint eddig mindíg ki fogja kérni a család véleményét a lányról,és a családnak én is része vagyok :)
2012. jún. 24. 22:57
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Tesód most 20 éves,és még elég sok ilyen cicussal el fog szórakozni,mire megtalálja majd azt,akivel az életét összeköti.Az éppen aktuálisoknak még a nevét sem kell megjegyezned.Mosolyogj rájuk barátságosan,így senki nem fog megsértődni.
2012. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

De véleménye azért lehet!

Kérdező, szerintem ne ítélj elsőre!:-)) Legyél kedves és természetes vele, a többi a tesód dolga!

2012. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Rendben ezt fogom tenni :D amúgy a külsejét leszámítva tényleg szimpatikus!
2012. jún. 24. 23:00
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

"Nem egy ilyen luxus macát képzelek tesóm mellé :("


Ez éppen nem luxusmaca, hanem egy tízforintos prosti, legalábbis a külseje alapján. Fura, hogy sem a csaj anyjának, sem a bátyádnak nem volt annyi esze, hogy szóljanak a kisasszonynak, hogy a családi ebédre ne öltözzön bazári majomnak.

2012. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Hát.. én el tudom képzelni :DD

Mindenesetre próbáld megismerni, hátha vannak emberi értékei. Csak ne vegyél példát a közönséges külsejéről. És ha a tesód megkérdezi, hogy mi a véleményed, nyugodtan mondd el, hogy bár szimpi a csaj, de megbotránkoztál a szolidnak/elegánsnak nem nevezhető megjelenésén. Ez pont fedi az igazságot, de nem sértés.

2012. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Jól értem, hogy egyelőre csak a külsejét ismered?
2012. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Én belebuktam ebbe a ne ítélj elsőre dologba..!!!!!!
2012. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Az az egy gond van,hogy a bátyád magánéletéhez nincs semmi közöd!A másik,hogy nem minden a külső.Aki kinézet alapján ítélkezik,az felszínes.
2012. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!