Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves friss házasok...

Huszonéves friss házasok vagyunk. Megvegyünk egy régi parasztházat elég kevés pénzért (viz, gáz nélkül) vagy menjünk albérletbe?

Figyelt kérdés
van már egy babánk is.
2009. júl. 7. 15:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Én biztos megvenném, az albérlet pénzkidobás.Ami nincs benn az majd idővel meglesz,inkább erre fizess mint albira szerintem.
2009. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Ha van felujitàsra /esetleg egy ujra/ pénzetek, esetleg olyan csalàdotok, hogy tud segiteni a felujitàsban, akkor mindenképp! Aprànként mindent meglehet oldani, az albiba meg csak raknàtok a pénzt semmi értelmére! Pénz kidobàs!
2009. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem,ne vegyétek meg! Sokkal többe kerülne a víz meg az áram bevezetése,mint az egész ház!Márcsak a babó miatt se.. :D
2009. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg hitel, és egy újabb ház vagy újabb lakás?
2009. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

Megkérdezhetem, hogy mennyi az az elég kevés pénz??? Csak mert olcsón olyat is tudtok venni, amiben víz és gáz is van, legalábbis felénk...

Egyébként az előttem szólónak igaza van, a gáz, meg a víz bevezetése iszonyat sok pénz...rengeteg...

Inkább egy kicsivel többért vennék olyat, amiben ezek már benne vannak.

Egyébként mi is egy régi parasztházat vettünk meg olcsón, szépen újítgatjuk is, lassan, de biztosan haladunk. Mi előtte 3,5 évig albiba voltunk, rengeteg pénzt kidobtunk rá, és semmi látszata nem volt, ráadásul a főbérlő át is cseszett. Mindketten nagyon bánjuk, mert azt a pénzt rakhattuk volna már a sajátunkba. Mindegy, mostmár visszacsinálni nem tudjuk. Most jó, hogy sajátban vagyunk, akkor is, ha nem tökéletes.

2009. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%
Ne vegyétek meg, inkább menjetek albérletbe addig még nem találtok normális lakást.
2009. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy "attól függ" kérdés. Mennyi lenne a havi albi rezsivel? Mennyi lenne beköttetni a vizet és a gázt? Milyen állapotú a régi parasztház? Ha egy romhalmaz, szerintem ne vegyétek meg, akkor sem, ha olcsó, mert egy igazi pénznyelő lesz.
2009. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Hol szeretnétek házat venni? Én épp próbálom az enyémet eladni -> egy nagyon olcsó eladó ház (Vas megye), amiben benne van a viz, gáz, villany, telefon, néhány bútor. Idővel persze majd kell rajt felújítást csinálni.

Ha érdekel, irj privátba!


Ja és a kérdésre válaszolva, ne menjetek albérletbe semmi pénzért, azt a pénzt az ablakon szórod ki! Én soha nem mennék albérletbe! Inkább indulok szűkösen egy házban, és lassan alakulgat majd...

2009. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
az is kérdés hogy a munkahely, később óvoda, iskola mennyire elérhető. tehát a semmi kelős közepéről sem a legjobb bejárni esőben, vagy tikkasztó melegben. ha várásolni kell kaját az sem mindegy hogy félóra alatt megjárod, vagy 2-3óra.
2009. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy gondolom hogy egy romhalmazt felesleges újítgatni.Inkább egy olcsó albérlet és gyüjtögetnék.De ez sok mindentől függ.
2009. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!