Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordult már elő veletek, hogy...

Fordult már elő veletek, hogy szégyelltetek egy családtagotokat mások előtt?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?
2012. jún. 26. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokszor, dehát ez van.
2012. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Apámat, amikor be volt rúgva, unokanővéremet, mert iszonyú izzadtság szaga van, de ő nem érzi.
2012. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Nem. Ugyanis bármit csinál akkor is családtagom, akik előtt csinálja meg idegenek. Nekem meg a család számít és nem érdekel egy idegen véleménye.
2012. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.


Az egyik rokonunk megjátsza a szegény sorsú nyomorultat, akinek nincs semmije és csak gonosz családtagokkal van körülvéve. Minden lehető segélyt igénybe vesz, a ruháit is segélyszervezetektől szerzi be, lépten nyomon azt hangoztatja, hogy mennyire kegyetlen család vagyunk, hogy beleszólunk az életébe... Igaz, hogy még életében nem dolgozott és a segélyekből és egyéb juttatásokból mégis többet összeszed, mint mi, akik dolgozunk, de ezt nem reklámozza, mint ahogy azt sem, hogy hetente jár fodrászhoz és kozmetikushoz, havonta pedikűröshöz és manikűröshöz, sőt mivel nagyon zaklatott az élete havi 3-4 alkalommal masszázsra is elmegy. Majd ezek után megy sírni a kisközértbe, hogy adjanak neki ingyen zsömlét, mert már 2 napja nem tudott enni... Lehet, hogy tényleg kegyetlenek vagyunk, de sokszor szégyenkezünk miatta, főleg, mikor látjuk, hogy olyanok akik tényleg rászorulnának, nem kapnak segélyt, míg ő, aki csak simán lusta, egy heti kosztpénzt otthagy a fodrásznál.

2012. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az durva!
2012. jún. 26. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Anyámat mindig, valahányszor részegen, magában káromkodva támolygott hazafelé. Ha ilyen állapotban futottam vele össze, inkább nagy ívben kikerültem, nehogy észrevegyen. Mondjuk így biztonságosabb is volt, mert mire hazaértünk úgyis belémkötött és megvert volna.
2012. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hajjaj! Az alkoholista apámat, főleg, amikor elzavarta a nálunk lévő barátnőmet vagy osztálytársamat, vagy trágárul beszélt vagy ordibált, stb. Aztán a húgomat, akit már csak az nem dug0tt meg, aki nem akart. Az érettségijére össze is szedett valahonnan valakitől egy gyereket, akit most a család segítségével tart el. De nehogy azt higgyétek, h megjavult vagy belátta, h hülyeséget csinált! Nem, ugyanúgy összefekszik mindenkivel. Persze a gyereknek kamuzik az apjáról.
2012. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, az apámat. Alkoholista, és sokáig nem mertem hozzánk hívni senkit, mert féltem, hogy szembesülniük kell vele. Olyankor nagyon idegesítő, és egyszerűen undorító látvány.

Egyszer volt barátom látta így, nagyon nagy szégyenben voltam. Iszonyúan égett a fejem a megalázottságtól.

2012. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!