Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok: összeköltözésnél ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok: összeköltözésnél ti hogyan oldottátok meg az olyan dolgok, szokások, egyebek elvégzését amit szégyelltetek a párotok előtt?

Figyelt kérdés

nem olyasmire gondolok mint nagy dolgok elvégzése a wc-n, mert az evidens, emberek vagyunk

hanem amit tényleg szégyellsz bevallani neki

pl bajuszgyanta/szőkítés - (ki hogy szokta láthatatlanná tenni a nem kívánt pihéket az arcon ha sötétebb hajú és látszik) vagy akármi más, ami tényleg nagyon személyes, intim, ciki


2011. dec. 11. 20:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk irrigálásnál vagy tamponcserénél egyszerűen kizavarom a fürdőből :)


Nekem egyébként volt néhány köröm orvosoknál kamaszként, mert a keresztcsontnál a kelleténél több szőr nőtt. Utólag kiderült, hogy nem hormonális, hanem ott kissé nyitott a gerincem és az ilyen idegi deformitás szőrősödéssel jár. A férjem mondta, hogy igen, látta, de inkább pihe és ez baromira nem érdekli. Összbenyomásra bejövök neki, apróbb dolgokra meg tojik, ha nagyon akarnék, én is kereshetnek rajta hibát :)

2011. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
bezárom a fürdőajtót:) amúgy meg lehetőség szerint a kozmetikusnál..:P a nagydolog meg ki fog jönni, időzítsd akkorra, amikor nincs otthon v tévézik...legyél kreatív.
2011. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nincs olyan gondom,hogy "bajusz"

A lábamat és hónaljamat borotválom,de ezt tudja a párom is.Akkor csinálom amikor zuhanyzom,és egyedül vagyok a zuhanyzóban..De ha bent lenne sem zavarna(őt sem zavarja) mert pontosan tudja hogy mitől sima a lábam,hónaljam..

Semmi ciki dolog nincs amit szégyellnem kéne...Úgy fogadjuk el egymást ahogy vagyunk..

2011. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%

Semmi szégyellni valónk nincs!

Attól persze nem egymás előtt szoktunk szőrteleníteni, főleg az intim testrészünket nem!

2011. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Mi nem lakunk együtt,de nagyon sokat van nálunk a barátom. Én megmondom neki h epilálni szeretnék ugyh majd ha végeztem engedek neki is vizet. De általában megoldom az ilyet mielött még találkoznánk. Viszont ha itt van akkor nem merek elmenni nagy Wc-re...
2011. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Mire összeköltöztünk nekem már nem voltak ilyen félelmeim. Ha nem bírná elviselni a szőrtelenítésemet, a wc-zésem hangjait, esetleges vér látványt, akkor nem vagyunk összevalók. Ha pedig én lettem volna a szégyenlős, akkor meg az a bizonytalanságomat tükrözte volna. Bizonytalan ember meg inkább ne költözzön még.
2011. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
20.41-es vagyok. Még annyit hozzátennék, h a párom alapból nem nyit be a fürdőbe, ha ott vagyok. Van annyira illedelmes, h békén hagy.
2011. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem szégyellem. A bajuszom én ki szoktam, szedni, ha akkor jön be, akkor akkor jön be. Ez van, ilyen vagyok, fogadjon el. Egyébként azt mondta erre, hogy erről nem tehetek, az zavarná, ha nem foglalkoznék a dologgal, de az hogy látja, nem. Szerintem hosszú távon ez a legjobb megoldás, mert őszinte.
2011. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%

Mi bemászkáltunk egymáshoz a fürdőbe, és ettől még nem ábrándulunk ki egymásból. A bajuszos dolgokat akkorra hagytam, amikor ő nem volt otthon.


24/n

2011. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

ha összeköltöztök,akkor jobb esetben akár még szülni is látni fog,hidd el amellett bármi más eltörpül:D...Nem hinném,h pl egy bajuszgyantázáson kiakadna.

Én sosem paráztam ilyeneken,összeköltözésünk első percétől szőrtelenítettem,körmöt vágtam,szemöldököt szedtem előtte(és ez fordítva is,már a rá vonatkozó részek:D)...

Szóval nem hiszem,h ezek gondot kellene,h okozzanak egy kapcsolatban,ahol épp a közös jövőt tervezik a felek..

2011. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!