Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Magyarországon UFO? (nem...

Magyarországon UFO? (nem rövid a kérdésem, csak lényegre törő, de valahol azt is el kell magyaráznom, mit akarok kérdezni)

Figyelt kérdés

Apám mesélte egyszer, hogy egy délután beborult az ég, nagyon sötét lett és fújt a szél. Nagymamámat is majdnem ellökte -ezt mesélték-, aztán jött egy nagy fény gömb és elhaladt a város felett, majd eltűnt a hegyek között és a szél meg a felhők az esemény után el is vonultak.

Borsod megye- Ózd a város... Észak-nyugat, Nyugat irányából jött (Domaháza felől, ahol mellesleg több hasonló eset is megesett) és Kelet, Dél-kelet irányába haladt (úgy mondták Sáta felé-ez egy kis község-). A szüleimen kívül mástól még ezt nem hallottam, meg persze a nagymamámtól, meg néhány domaházi lakostól. Másokat nem nagyon kérdeztem, de beszélgetések során volt amikor elő került, és több helyen is észleltek azonosítatlan repülő tárgyakat Borsod-Abaúj-Zemplénben.


2011. szept. 8. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon is szokott Ufó lenni...

Lehetséges hogy ufó volt, viszont mért mutatkozna meg csak úgy? Hacsak nem szánt szándéka hogy kapcsolatot teremtsen a rokonaiddal, akkor nem kéne megmutatkoznia előttük. Vagy manapság az ufók ilyen gyakran és feltűnően szálldosnak?

2011. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztosan jó pár éve volt, és gondolom nem csak ők látták. Elég feltűnő lehetett.
2011. szept. 8. 17:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha igaz a történet, akkor ufó... Más nem nagyon lehetett, viszont még most sem értem, hogy mért haladnak csak úgy feltűnően el a város felett amikor többen is megláthatják őket.
2011. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Ez nagyon érdekes. Mikor volt ez az esemény? Interneten nem próbáltál utána nézni? Mert lehet, hogy ott is találnál valamit.:)

2011. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

szia!


fénygömb=gömbvillám. Én is láttam már, mégpedig Lengyelországban. Érdekes, de nem ufo.

2011. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

17.30-as vagyok.:)

Igen, talán még a gömbvillám is re3ális lehet:) Utána kell nézni interneten. Bizots találnál róla adatokat.

2011. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Interneten nem merek utána nézni, félek hogy megtudok, meglátok valamit, ami nem hagy aludni stb.. ne röhögjetek! xDD

Kiderítettem, az évszám 1987. Ja, és szeptember-október...

2011. szept. 8. 17:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azért megpróbálkoznék az interneten való kutatással.
2011. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hé, én is itt lakok, és még soha nem hallottam erről! :O Köszi, hogy megosztottad ezt, majd körbekérdezek.
2011. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ózdi vagy? Írjál privit! xDDD
2011. szept. 8. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!