Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Virág, kávé, üdítő, vacsora,...

Virág, kávé, üdítő, vacsora, . - mik az elvárásaitok a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
Ha étkezdébe/étterembe/kávézóba, stb. mentek, ki fizet? Milyen gyakran kaptok virágot, meglepetést? Mi a mai felállás? (Régebben gondolom, mindent a férfinak illet állni. Engem a barátom néha meghív, de általában mindegyikünk a sajátját fizeti. Azt tudja, hogy a virágnak nagyon örülök, de elég ritkán kapok. Ha már valami, akkor inkább hasznos ajándék.)
2009. júl. 8. 11:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

egyszer ő fizet,egyszer én,de sosincs olyan h "multkor én fizettem,most te jössz akkoris"...mikor hogy alakul,nagyjábol fele-fele,párezer forinton nemfogok fennakadni

egyedül azt nem szeretem,ha rámcsörög,hogy jön hozzám,vegyek már neki cigit...énis cigizek,bár tizedannyit mint ő,de azt mégsem szeretek neki venni,de amugy amit csak akar,szeretem kicsit elkényeztetni énis őt,hiába keres sokkal többet mint én (még tanulok)

22/L

2009. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!