Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal ma vagyunk 4. éve...

A párommal ma vagyunk 4. éve együtt azt szeretném kérdezi hogy mit adjak neki vagy mit csináljak amikor este 11-éjfél körül fog haza érni? Tippek?!

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
hát gondolom munkából jön és semmi kedve nem lesz kimozdulni, évfordulók szempontjából inkább vagyok 'program' párti mint ajándék. rittyentsd ki gyönyörűre a lakást, főzz valami különleges vacsit (vagy rendelj ha nem vagy biztos a dolgodban), gyertya az asztalra bla bla bla :)
2009. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
11%
Háát ha 4 év után sem ismered ki annyira h mire vágyik... nos akkor az sztem tré...
2009. júl. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó ötlet csak az a baj hogy szakács és este nem bír már rá nézni a kajára!:-/ tudok főzni talán nem is azért de egyszerüen nem tudok mit kitalálni!a sex mégsem lehet ajándék ha már szinte minden másnap meg van nem?
2009. júl. 8. 16:42
 4/10 A kérdező kommentje:
de ki ismerem csak pont ez az hogy olyan dolgokat szeret miket nappal lehet csinálni ezért nem tudom mit csináljak aminek este is örül!nem vagyok annyira agyag zokni:-(
2009. júl. 8. 16:44
 5/10 anonim válasza:
60%
Háát passz ha romantikusak vagytok és pestiek akkor egy esti séta a Margitszigeten pl. Gyertyafényes szeretkezés kocsikázás bele az éjszakába. Hangulatos étterem. Stb én anno amíg volt barátnőm ilyesmiket csináltunk
2009. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Én egyszer ilyet csináltam:

pici üdvözlőkártyákba szerelmes idézeteket írtam, felfűztem őket, és a szobában felakasztottam, keresztbe az ágy fölött. Szatén ágyneműt húztam, szépen megágyaztam, leterítettem egy szép kendőt az ágyra, és egy tálba mindenféle édességet tettem: csokigolyók, bonbon, stb. Természetese, mivel este lesz, várhatod selyempizsiben, vagy valami szexy, lenge ruhában. Egy üveg pezsgő vagy bor jöhet ráadásnak :)

Utána pedig akkor is különleges lesz a szeretkezés, ha minden másnap csináljátok:)

Gyertyafény és romantikus zene alapkövetelmény:)

Szerintem írtó romantikus:)


19/L

2009. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Díszítsd a lakást saját készítésű és személyre szóló feliratokkal, rajzokkal (csomagolópapír, filctoll). Minél bénább, annál meghatóbb:)


A szexet dobd fel "kosztümmel", még van időd kérni (barátnő), vagy egy használt ruhákat árusító üzletben venni valami vadító göncöt! A többit a fantáziádra bízom:)

2009. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Csinálj neki kuponfüzetet. (papírdarabokat egyformára vágsz, középen összefűzöd őket damillal vagy cérnával, és félbe hajtod). Az érvényessége 1 év. A kuponokra olyan dolgokat írj rá, amit ha letép a párod, és odaad neked, akkor azt neked azonnal megkell tenned, abban a pillanatban. Ez lehet pl: szex itt és most, de olyasmi is hogy Ma te mosogatsz, vagy hogy ma azt a filmet nézzük amit én akarok.

Nagyon ötletes és egész évre kitart, hacsak nem szórja el 1 heten belül az egészet :D

2009. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

ha szakács, akkor feljtsd el a kaját, illetve koncentrálj egy olyan desszerter, amit még nem evett :)


hangulatvilágítás, gyertyák stb.



vegyél csümölcsöt és tejszinhabot és díszítsd fel a meztelen testedete apróra vágott gyümölcsökkel és tejszinhabbal. feküdj a konyhasztalra. a bejárati ajtóra meg írd ki, hogy "vacsora az étkezőben" :)

2009. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
ha fáradt lesz, hagyd aludni, majd reggel ünnepeltek.
2009. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!