Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermekágyi szichózis. Gyámügy...

Gyermekágyi szichózis. Gyámügy édesanyámnál helyezte el. Párommal hogyan nevelhetnénk együtt a gyermekeinket? Anyám felveszi a gyest is?

Figyelt kérdés

Történetem a következő:

Szültem. Szülés utáni gyermekágyi szichózist kaptam. Több, mint 2 hónapig kórházban voltam. Addig itthon elvették páromtól a gyermeket a gyámügyesek, mert párom büntetett előéletű és édesanyámnál helyezték el. Én imádom a páromat és szeretném Vele nevelni a gyermekeinket. Édesanyám nagyon anyagias és nemcsak a családi pótlékot veszi fel a gyermekekre, de talán a gyest is és még én vegyem a tápszert,a gyógyszereket és fizessek mindent a tartalékomból. Párom mivel albérletbe költözött nem tud adni egy fillért sem. A tartalékom elfogyott és nem lehetek együtt a szerelmemmel.

Ehhez kérlek szépen szóljatok, hogy hogyan lehetek együtt a Kedvesemmel és a Gyermekeinkkel???

Köszönöm előre is a válaszokat!!!


2011. okt. 30. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerek nevelésére a családi pótlék édeskevés. És nem anyukád az anyagias, hanem az élet. Ha lemegy a boltba, neki sem adják olcsóbban az ételt, meg a ruhát sem. Azt ki kell fizetni. Köszönd meg anyukádnak, hogy egyáltalán neveli a picit.
2011. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gyermekem anyumnál én nevelem. Anyu a családi pótlékból csak a lakása rezsiét állja. Nekem is van saját lakásom, aminek a rezsiét kell/ene fizetnem.
2011. okt. 30. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha pszichózisra gondolsz, akkor pszichiátriai vizsgálattal tudod igazolni, hogy alkalmas vagy a gyereknevelésre. ha nem sikerül, akkor is kereshettek más gyámot. (párod anyja? vmelyikőtök testvére?)
2011. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen pszichózisom volt/van.

Pszichiátrián feküdtem több, mint 2 hónapig, most engedtek ki.

Milyen vizsgálattal tudom igazolni, hogy alkalmas vagyok gyermeknevelésre? Ezt a vizsgálatot ott kell kérni? Kapok róla papírt?

Köszönöm, ha válaszolsz!

2011. okt. 31. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha most se tudjátok fizetni a gyerek dolgait mért tudnátok ha ti nevelnétek
2015. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Mi a biztositek hogy teljesen felgyogyultal es nem fogod bantani a gyerekeket? en nem eroltetnem a te helyedben a dolgot, meg nagyon labilis lehetsz ha most jottel ki.

Egyebkent nem sok az eselyed igy foleg ha egy bunozovel elsz egyutt.

2016. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

most vettem eszre hogy 5 eves a topic igy nem aktualis az elozo hszolasom sem.

mi tortent veled azota kerdezo?

2016. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó régi a kérdés, de...ha van saját lakásod aminek a rezsijét fizetned kell(ene), akkor a gyereked apja miért költözött albérletbe?

Mi van veletek azóta?

2023. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!