Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy már nem...

Miért van az hogy már nem érzem magam olyan jól a párommal? úgy érzem eltávolodtunk egymástól, furcsa fusztráló érzésem van ha együtt vagyünk! Mit lehetne tenni? 3 éve vagyunk együtt

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 15:17
 1/7 bánomisén ***** válasza:
100%
Egy hatalmas és nagyon őszinte beszélgetést javasolok a pároddal a kapcsolatotokról. Egy ilyen régi kapcsolat bőven megéri, hogy ha valami nem stimmel, megbeszéljétek.
2011. okt. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez mert el laposodott a kapcsolat!Valamit változtatnotok kellene vagy pedig elmúlt a szerelem,általában 3 év után szokott elmúlni a lángolás,viszont ilyenkor nem árt egy jó nagy beszélgetés ahogy az előttem hozzá szóló mondta.Mindenképpen beszéljétek meg a dolgot hogy min kellene változtatni és mi az ami neked nem tetszik.
2011. okt. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De az a baj hogy sajnos fogalmam sincs hogy mi nem tetszik nekem, mi nem jó! Azt tudom hogy nagyon szeretem és fontos nekem a házasságot tervezzük 2012 januárjában vagy decemberében össze is akarunk házasodni, de nem tudom hogy így jö ötlet lenne-e.....


Senkinek sem beszéltem erről még olyan jól esett ezt legalább leírni....


Nagyon köszsönöm annak aki válaszol éd próbál segíteni...

2011. okt. 13. 15:53
 4/7 bánomisén ***** válasza:
100%

Fiú vagy, vagy lány?

Nem lehet, hogy ez a közelgő házasság nyomaszt? Lehet, hogy még nem vagy egészen biztos magadban.

Még mindig azt mondom, hogy beszéljetek róla. Ha nem tudsz konkrétumokat mondani, az sem baj, majd együtt kitaláljátok, hogy mi a baj. Lehet, hogy a párodnak is van mondanivalója, csak nem mer belevágni.

Ha házasság előtt álltok, akkor meg főleg beszéljétek át a dolgot, ne vágjatok bele így egy férj-feleségesdibe.

2011. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld ki, hogy 1 hónapig semmi!

Vagy kicsit tedd féltékennyé, esetleg fordítva: ha mentek valahova, akkor figyeld meg, hogy 1-2 lány hogy néz rá...

Én azt vettem észre magamon, hogy pl. mikor összefutottunk volt barátnőjével, és elképzeltem őket együtt, akkor egy kis féltékenység jött rám, és egyí ideig teljesen más szemmel néztem rá, kb. úgy, hogy de jó, hogy ő az "enyém". Visszajött a régi érzés. Sajnos, jobbat nem tudok.

2011. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
hagyjatok ki pár találkozást.. ne legyetek mindig együtt.. mi barátommal nagyon sokat együtt vagyunk néha már csak úgy mi is megszokásból meg annyira nem is foglalkozunk egymással, aztán egyszer nem találkoztunk pár napig, és amikor újból találkoztunk minden olyan jó volt:)
2011. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, mi van veletek? :)
2016. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!