Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két malom közt őrlődöm mit...

Két malom közt őrlődöm mit tegyek? Menjek vagy maradjak? Kinek tegyek "eleget"?

Figyelt kérdés
Édesapám apukája ma halt meg. A családom most jelenleg külföldön van. A férjem is itt dolgozik, itt vagyunk nála. Ma mennek haza a szüleim a temetést intézni. Szerdán megy haza a család másik része. A férjem azt kéri maradjak én is szerdáig a gyermekünkkel, de édesapám meg úgy tervezte hogy megyünk mi is haza ma velük. A férjem jövő héten hétvégén amúgy is jön haza. Menjek ma a szüleimmel vagy férjem kérésének megfelelően maradjak szerdáig?
2012. jún. 29. 10:02
 1/4 yuda ***** válasza:

Azt nem tudom eldönteni helyetted, mit lépjél, de azt meg tudom mondani, hogy nem apukáddal kell megbeszélned, hanem a férjeddel. Vele vagytok egy új család.

Minden tiszteletem a szülőké, de házasság után csacskaság lenne, ha még mindig ők mondanák meg mit tegyél.

Feltételezem a férjed normális ember, azért is mentél hozzá. Beszélgess vele és együtt döntsetek, nem apuka kedve szerint.

2012. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, ez tiszta sor! Csak van néhány de is. Pl szerintem jól esne édesapámnak ha másként nem is, de lelki támaszként ott lennék. Már két hete vagyunk a férjemnél, és mint említettem is jövő héten hétvégén hazajön, vagyis megint együtt leszünk. Természetesen szeretnék maradni is, mert nagyon jó itt, de tudom azt is hogy édesapámnak most szüksége van rám.
2012. jún. 29. 10:12
 3/4 anonim válasza:
Beszéljétek meg a férjeddel. De szerintem, ahogy te is mondtad, apukádnak most van szüksége a támogatásodra... A férjeddel meg még sok évig élhetsz együtt.
2012. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Oszinte részvétem.

En elmennék apukámmal intézkedni vagy legalább is lelkileg támogatatni. Nekem egy kicsit kusza, hogy merre is vagytok, de menj vele. A férjeddel még lehettek máskor is.

2012. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!