Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy maradjak itthon? Hogy...

Hogy maradjak itthon? Hogy vegyem rá anyut?

Figyelt kérdés

Nagyon nincs kedvem bemenni ,úgyérzem a torkom kicsit kapar is.Pont egy hónapja voltam beteg de akkor tényleg viszont most olyan jó lenne,mert akkor márcsak egy hetet kéne menni és tavaszi szünet.Aki csak szentszövegelni akar az NE írjon

or


2012. márc. 19. 06:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Hisztizz, és verd a segged a földhöz. Kapaszkodj az ágy lábába, és ne engedd el.
2012. márc. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy fáj a torkod, köhögj párat, a mai napot kihúzhatod, de az egész hetet nem hiszem, hogy kihúzhatod doki nélkül, az meg úgyis kiszúrja, hogy nincs nagy bajod.
2012. márc. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Zárkózz be a wcbe és ne gyere ki, és ordítsd azt, hogy hasmenésed van xd máskor viszont készülj rá, és vegyél stadalaxot
2012. márc. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Fejfájást is színlelhetsz.Aztán holnaptól egy kis gyomorrontás is Rád férne.;-)
2012. márc. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

első kösz ezt a hasznos választ

második: ez nálunk úgy megy hogy anyunak elmondom hogy szarul vagyok és ha megengedi hogy itthon maradjak akkor az orvost hívja és mondunk neki valamit ő mindig kiír hálaégnek

2012. márc. 19. 07:08
 6/28 anonim ***** válasza:
első hasznos? nem gondoltam komolyan, de hát ennyit erről..
2012. márc. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
A legjobb az lett volna,ha már tegnap délelőtt elkezded a "lebetegedést",úgy ahogy a fiam.Délutánig még bevettem,mert ebédet is alig evett,aztán "lepihent".Mi pedig a férjemmel elmentünk sétálni,vásárolgatni.Amikor hazaértünk láttuk,hogy a hűtő félig kifosztva.Ebből rájöttünk,hogy kutya baja,de nem szóltunk semmit,belementünk a játékába,mert nagyon jó gyerek,kitűnő tanuló,és amúgy is még csak két hetet hiányzott,de akkor nagyon beteg volt.Szerintem kezd el a fejfájást és étvágytalanságot.
2012. márc. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
köszi :) én is jól tanulok de anyu hajthatatlan... Eddig összesen 3 hetet hiányoztam de igazi betegséggel
2012. márc. 19. 07:19
 9/28 anonim ***** válasza:

Menj a wcbe és erőlterd a hányást.Tudom,hogy undorító,de már csak ez a megoldás maradt.Aztán "hányás" után mondhatnád,hogy kavarog a gyomrod,szédelegsz.Most úgyis hasmenés-hányás járvány van.Legalábbis mifelénk.

Sajnos,jobb ötletem már nincs.Illetve egy,az ha anyukád elé állnál és elmondanád,hogy nincs kedved suliba menni,de szerintem nem mennél vele sokra.

2012. márc. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Menj a wcbe és erőltesd a hányást.Tudom,hogy undorító,de már csak ez a megoldás maradt.Aztán "hányás" után mondhatnád,hogy kavarog a gyomrod,szédelegsz.Most úgyis hasmenés-hányás járvány van.Legalábbis mifelénk.

Sajnos,jobb ötletem már nincs.Illetve egy,az ha anyukád elé állnál és elmondanád,hogy nincs kedved suliba menni,de szerintem nem mennél vele sokra.

2012. márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!