Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszól a családom, mert...

Megszól a családom, mert nekem más érdeklődési köröm van. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Unokatestvéreim gyakran járnak diszkóba. Én egyszer sem voltam még, és nem is szeretnék menni. Teljesen ki vannak akadva, amiért engem nem érdekel az éjjeli bulizás. Inkább színházba vagy komolyzenei hangversenyre járok. Emiatt az ízlésemet is leszólják. Nagyszüleim egyetértenek velük, szerintük is barátokkal kéne bulizni járnom. Mikor szállnak le végre erről a témáról? Már egy éve csak ezt hallgatom. 18/L
2012. jún. 29. 17:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10 vagyok.

Na közben látom, hogy kicsit benéztem, mert szülőkről szó sem volt. De nagyszülőkről igen. Ettől függetlenül a jelenetet eljátszhatod nekik, add elő, hogy te most bizony nagyon be leszel állva, és addig meg sem állsz vele míg a mentő el nem visz...

Ha ettől sem akadnak ki, vagy kapnak észbe, akkor egyszerűen csak rájuk kell hagyni, majd megunják.

2012. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!