Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen idegesitő szokása,...

Milyen idegesitő szokása, tulajdonsága van a párotoknak? Összevesztek rajta?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Borzasztó rendetlen,túl tesz a gyereken is.Hazajövök és pakolok utánuk...Össze...:)
2012. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Van pár, de egyik sem annyira bosszantó, hogy veszekedjünk miatta. Csupa jelentéktelen apróság, mind a takarításhoz, rendrakáshoz köthető.
2012. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Az én párom is hanyag. Koszos a kocsija, a cipője, a ruhái, mindene. Mivel még nem élünk együtt így ezeket nem én felügyelem. Általában ő maga, nagy ritkán az anyja, de inkább senki. Nem törődik azzal hogy hogyan jelenik meg. Néha mondom neki hogy dobja már be a szennyesbe a pólóját otthon, és nem vegye fel többször mert koszos. Ez az egyik. A másik a szokásos férfi funkciók, amiken ő csak jókat röhög, heccel vele, és idegesíteni próbál. Aztán feledékeny, mindent elfelejt ami közösen történt velünk, és ha egyszer felmerül egy téma, hát ő nem is emlékszik rá hogy ott voltunk? mit csináltuk? stb. Hibája még hogy nem őszinte, és van hogy hetek telnek el, mire kiböki mi baja. Makacs, önző. Neki elég sok hibája van..
2012. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az én párom mindenhonnan elkésik. Ha azt mondja negyed óra múlva ott vagyok, tuti eltelik még más fél óra, mire tényleg ide ér. És állandóan szét hagyja a ruháit, még a konyhában is zoknikat szedek össze.
2012. jún. 29. 20:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mindent kiönt, kiborít, leeszi magát bár néha már csak nevetek ezen :)) ez legyen a legnagyobb baja...
2012. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Halasztgat. Megkérem vigye ki a szemetet, azt mondja "oké mindjárt" és 1 na múva viszi ki, mikor kiverem a balhét (ez az egy feladata van mielőtt nekem esnétek)

Elkell mennie dokihoz halaszgatja...

Elkell mennie papírért halaszgatja. :) Amúgy imádom, és nem szoktunk összeveszni csak ritkán :)

2012. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A zoknikkal nekem is meggyűlik a bajom mindig :D

Páros számú és egymással összeillő zoknikat még sosem mostam.

De cseppet se zavar, ő beleteszi a szennyesét a gépbe, én elindítom a mosást, kiteregetek, le is szedem, de egybe rászórom mindig a száradt alsóneműket az ágyra (a zoknikat se párosítom össze), ő meg szépen elteszi. Így nem idegesítem magam feleslegesen :)

2012. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Túl türelmes és elnéző valamint eszméletlen módon konfliktuskerülő. Nyugodtan tűri, hogy a családja sokszor porig alázza, kihasználja, átveri, kisemmizi. És ha veszekedésre kerül a sor köztünk, soha semmire nem felel, mert csak túl akar lenni az egészen. Ha neki problémája van velem, soha nem mondja el, inkább magában tartja, csak hogy ne legyen veszekedés. Ha nagy veszekedés van és elkezdem sorolni, hogy nekem mi nem tetszik, akkor visszavág, hogy hát mert én is milyen vagyok. Olyankor mindig mondom neki, hogyha egy felmerülő problémánál első dolga lenne megemlíteni, hogy nekem változtatnom kell, akkor most nem tartanánk ennél a veszekedésnél. Sosem fog megváltozni, és nem tudom meddig bírom ezt.
2012. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ODG
2012. jún. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kaparja a körme mellet a bőrt én pedig csavargatom a hajam.Szóvátesszük de nincs veszekedés,ez legyen a legnagyobb bajunk.
2012. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!