Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha összevesztek a párotokkal...

Ha összevesztek a párotokkal hogy zajlik a higgadás/békülés?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kell míg lehiggadtok, meddig tart a harag, hogy zajlik a haragban töltött idő, ki kezdeményezi a békülést? Szóval írjatok le mindent ami a témához kapcsolódik. (most pont összevesztünk csúnyán s kíváncsi vagyok másnál mi van ilyenkor)
2011. jún. 10. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha mi csúnyán összeveszünk,azaz kiabálunk egymással,akkor utána jódarabig nem szólunk a másikhoz,el is megyünk egymás mellett a lakásban,puffogunk,csapkodunk :D...a békülés lehet fél,egy óra,de akár több óra múlva is...az kezdeményezi aki hülye volt :):)
2011. jún. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nagyon összeveszünk (ilyen nem volt azt hiszem van egy éve...) akkor általában puffogunk egy napig. Kivált Ő, mert olyan makacs, hogy az nem igaz...de én sem hagyom magam. természetesen várom, hogy ő kérjen bocsánatot, Ő meg azt várja, hogy én. Persze mindig "neki van igaza" :D s sokszor csak azért hagy rám dolgokat, hogy csend legyen, de ő továbbra is hiszi a sajátját... volt már 2-3 éve hogy felindulásból írtam sms-t neki, hogy most már vége ez volt az utolsó, kész szakítok-ezekkel utólag jókat szívat, s röhögünk:D

Mondjuk nagyobb veszekedés nem volt mostanában, kisebb veszekedéseket meg mostanában elnevetgéljük:D


Remélem hamarosan kibékültök:)

2011. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen ritka, de előfordult már. Férjemnél ahogy elkezdődött úgy vége is van, csinálja a dolgait és kész, elvárja, hogy nekem se legyen már bajom. Persze én vagyok aki kivan akadva az ő hülyeségén, így nekem nehezebb túltenni magam. Én elvárom, hogy mikor már lenyugodtam ami azt mondanám 1O perc olyankor rámkérdezzen, hogy mi a bajom igazából, de ez nem szokott ily hamar megtörténni. Inkább csak ha már én nem birom tovább ez lehet náhány óra, akár másnap is és szólok, hogy téged nem is érdekel, Aztán elmondom a bajomat és ezzel van totál vége. Ez idő alatt mi nem csapkodunk meg ilyenek, külön még lehet jókedvünk is van, csak nem nagyon szólunk egymáshoz. Főleg én mert ugye én lettem fölmérgelve ;-)
2011. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hat ha nagyon ossze veszunk ,akkor egy kb 1 vagy 2 orat nem szolunk egymashoz ,es megvarom amig a partom kezdemenyez en nem szoktam .nah jo talan egyszer volt ugy hogy en ,de abban tenyleg en voltam a ludas.de altalaban o szokott.
2011. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
A mostani barátommal még nem sikerült összevesznem, az előzőekkel úgy zajlott, hogy vita, pár perc esetleg 1-2 óra puffogás, egymáshoz nem szólás (baráti társaságban látványosan és hangosan leszólás), aztán újabb összekapás, amiből békülés:) Biztos ti is hamarosan kibékültök. Gyakran vagyok én a kezdeményező fél, mert rosszul viselem, ha valakivel haragban vagyok. 20/L
2011. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na, a "hamarosan" eljött :)

Két különtöltött fej-szellőztetős óra után felhívott. Mondjuk a bűvös szó nem volt meg, de én is ugyanúgy kellene mondjam, mert közös erővel vesztünk össze :P

2011. jún. 10. 19:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Rendszerint a párom jön hozzám,még bocsánatot is kér-de csak ha apróság miatt vesztünk össze,és tényleg Ő a ludas! ha bocsánatot kér,akkor még duzzogok egy kicsit, majd átölelem.

Én soha nem kérek bocsánatot,mert rendszerint túl reagálja a párom a dolgokat-ezt ő is tudja,de tenni ellene nem tud. MI általában este vitázunk. Ha komolyan össze zörrenünk,akkor általában csak másnap reggel szólunk egymáshoz,de ilyenkor még látja rajtam,hogy morcos vagyok.

2011. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
:D öröm s békesség:D
2011. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok...

ha este összeveszünk,én addig nem tudok aludni,amíg ki nem békülünk,haragban nem tudnék jót aludni...

2011. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kontrolálom a történteket és ha úgy érzem én vagyok a hunyó akkor nyilván való bocsánatot kérek, viszont ha nem én akkor elszaladok egy korsó sört inni és utána elnézést kérek függetlenül attól, hogy ki a hunyó. Egyébként sem vagyok haragtartó. Érdekes a párom még életébe nem kért elnézést sem bocsánatot. Egy kicsit bánt.
2011. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!