Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg szüleimet,...

Hogy győzzem meg szüleimet, hogy haverommal elmehessek traktorozni?

Figyelt kérdés
A dolog úgy lenne, hogy kimegyünk biciklivel a földjükre, az apja elmagyarázná, hogy hogy kell vezetni.Azt mondta, hogy nagyon egyszerű, 10 perc alatt megtanulható a kezelése, elrontani nem igazán tudjuk, mivel ha lefullad akkor újraindítjuk, a váltót meg kuplung nélkül, terhelés közben is lehet kapcsolni.Szervó, gps, sorkövető, sebesséhtartás, automatikus sebességkorlátozó, meg minden egyéb extra van benne.Szóval elmagyarázná, beülnénk és egy 3 m széles tárcsával feltárcsáznánk a tarlót, mert abban sem tudunk kárt tenni.
2012. jún. 30. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne mehetnél? Hozzáértő felnőtt felügyelete mellett munkával foglalkoznál, semmi rossz nincs abban.

Csupán a célt, a körülményeket és a problémát nem fogalmaztad meg igazán jól a kérdésben. Neked nem arról kell meggyőznöd a szüleidet, hogy elmehess a haveroddal traktorozni. Neked azt kéne elérned a szüleidnél, hogy az ilyesmihez ne kelljen engedélyt kérned. Esetleg már rég el kellett volna érned. De itt nem mindegy, hogy hány éves vagy; fiú vagy, vagy lány; illetve, hogy a szüleid miért ellenzik.

2012. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

17 éves fiú vagyok.

Az apja ott lesz mellettünk a másik földön.

Nem mondják, hogy miért nem engedik, csak annyit mondanak, hogy nem és kész.

2012. jún. 30. 13:43
 3/6 A kérdező kommentje:

Hogy tudnám elérni, hogy ilyesmihez ne kelljen engedélyt kérnem, mikor ha15 percel később jövök haza, mint amit megígérek, már rögtön elkezdenek kiabálni, hogy merre voltam, miért nem lehet időben hazajönni, stb.Pedig semmi rosszat, bűnt nem követtem el, buliba sem járok, nem cigizek, nem iszok, részeg sem voltam még.

Nem értem őket.

2012. jún. 30. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig buli az ilyen, és nem vagy már kis fiú (persze érett férfi sem), és ez szerintem simán beleférne.
2012. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Föl kell vállalnod a konfliktust.
2012. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mondd, h meló van, segíteni kell a haverodéknak a földön.

azért csak nem leszel közellenség, mert DOLGOZOL. komolyan az ilyen szülőt nem értem. inkább örülne, h a fia érdeklődik a mezőgazdaság iránt, ehelyett leteremti...


városi lány létemre mondom, h egy ilyen traktort még is kipróbálnék :) egyszer már vezettem egy trakit, de az kb 100m volt :)

2012. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!