Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családodban milyen dolgok...

A családodban milyen dolgok miatt szoktak kisebb viták, veszekedések lenni?

Figyelt kérdés

Például mi volt az utolsó dolog aminek eredménye egy veszekedés lett?


(Csak érdekelne,hogy más családokban miből szokott vita vagy veszekedés kerekedni -akár milyen apróság miatt is)



2012. jún. 30. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi nagyon jól elvagyunk a párommal de múltkor kicsit összezörrentünk. Egész héten túlóráznom kellett reggel 7 től este 9 ig. Mamámat megkértem főzzön nekünk és párom elhozta tőle. Ott volt a konyhapulton a kaja és elvárta volna hogy én szedjek neki és szolgáljam ki hullafáradtan. Amúgy odaszoktam készíteni, meg ő is sok mindent megtesz értem de valahogy úgy érzetem nem nekem kellene kiszolgálni este 9 kor . Erre besérült 2 nap is. Jól ki veszekedtük magunkat és rájöhetett hogy nekem van igazam mert nem kéri azóta. Ez a túlóra még egy hónapig eltart hétvége nélkül.De le rendeztük.
2012. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Ha eliszom a fizetésemet,vagy ha nőt viszek haza.A feleségem elég rosszúl tűri ezeket a dolgokat,és ilyenkor van veszekedés.
2012. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35fokban átmentem hozzá (fél óra az út) mindezt süteménnyel és egy pizzával a kezembe, mindig irok neki hogy jöjjön ki elém ház alá. Lejött és közölte, hogy még boltba kell menni üdítőért, kissebb agyrohamot kaptam mert nem tudott eddig lemenni érte...volt rá fél órája
2012. jún. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Ezen hogy a francba lehet összeveszni???

2012. júl. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vesztünk össze, csak idegbeteg lettem :D az utolsó összezörrenést kérdezte, nekünk ez volt :)
2012. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pl. azon, hogy ki hogy issza a Piroska szörpöt :D. Mármint én utálom, hogy a család férfitagjai főleg nem képesek letörölni az üvegen lecsorgó szörpcseppeket, amik aztán odaszáradnak, de közben ragadnak, és mindig hozzáragadok, ha öntök belőle, nem is beszélve a hajamról, ami szintúgy... és sztük ez csak hiszti, sztem meg igényesség kérdése, hogy az ember nem szeret ragacsos dolgokhoz nyúlni, ha meg lehet előzni... :D
2012. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hümmm...főztem paprikáskrumplit tegnap, párom éjszakás volt, napközben aludt. Délután 3szor kétem had menjek le boltba vigyázzon gyerekre mert ilyen hőségben nem akarom vinni, nincs ithon pár dolog, mosogatószer,kenyér se.

Aludt, mondom oké, maradtam én is inkább ithon. Este 8kor mielött menne felkelt miért nincs ithon kenyér, mivel fogja enni a krumlit. Mondam nem vigyázott picire maradtam nem vettem, de van ithon elöttenapi őzgerinces csirkemell. Közölte süthettem volna pitát vagy valamit akkor mert ő íy éhezni fog, meg miaz, hogy nem hoztam miaz, hogy éjszaka milyen meleg volt a gyárban 40 fok is s én erre se voltam képes.

Közöltem vele a sütő is tud olyan sőt melegebb is lenni ezért nem áltam neki sütni s ha neki nem számított ennyire a dolog hát nekem se mikor csak ő eszik kenyeret. A gyereket meg akkor se fogom buszoztatni 30fokba.

2012. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó nekünk u.a. a férjünk?? :) vagy ez genetikailag kódolva van?

éjszakás.

reggel írtam egy sms-t direkt 6,30kor mert 7kor szál le a buszról nehogy elfelejtse, ha jön el a bolt előtt mert előtte sétál el ugorjon már be mustárért a tetves virslijéhez mert ha nincs nem eszi meg.

erre belép már tudtam hogy nem ment be mert akkor nyilván 5percel később jön

-kérdem bementél erre

-nem elfelejtettem miért nincs itthon?

mégis mit gondol szívatásból küldöm mustárért?????

én anélkül is megeszem. és még ő volt kiakadva

hogy jó a zsíros kenyér is minek mustár erre kipakolja a rántott csirkét hogy az jó,mikor tudja hogy azt 2napra főztem hogy ugyanmár ne kelljen 45fokban minden nap főzni erre jól kiakadtam hogy ha jó a zsíros kenyér akkor azt rakd vissza.

ül velem szemben néz mint a boci.

mondom tudom hogy nem felejtetted el csak utálod a pénztárost azért nem mentél be mi?? persze hogy azért.

csirkét megette ebédet nem kapott.

2012. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!