Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismersz perfekcionista/maximal...

Ismersz perfekcionista/maximalista embert? Esetleg a családodban van? Tényleg elviselhetetlen tud lenni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek két maximalista embert is. Ők csak saját magukkal szemben azok, egyáltalán nem elviselhetetlenek, igaz,hogy nem élek együtt egyikkel sem, így nem tudom pontosan.
2012. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Öcsémet. Nem elviselhetetlen, de amit csinál azt 100%-osan. Amúgy rendet tartani nem tud, szóval ez csak a munkájában jelentkezik.
2012. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én. Igen legfőképpen magamat nem tudom elviselni, ezért másokat sem. Mindig a maximumon pörgök, óriási igényeim és elvárásaim vannak főleg magammal, de a környezetemmel szemben is. Ha valami nem úgy sikerül, ahogy megálmodom, máris kész a csalódás. Sztem azért vagyok elviselhetetlen, mert sokat várok magamtól, igy sosem vagyok elégedett..ÉS ha nem vagyok elégedett, a kedvem is rossz..és ez kihat mindenre, a környezetemre is.
2012. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk én vagyok nagyon maximalista. Nem mondták, hogy elviselhetetlen vagyok, de saját magam számára az vagyok:D Lazítanom kéne, de nem bírok.
2012. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy sokszor túl sokat várok magamtól és ha nem sikerül, akkor mérges leszek nagyon:S Csak magamtól várom el, hogy a maximomot nyújtsam, másokkal nem vagyok ilyen "szigorú":D
2012. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ismerek, és egy idióta barom, és totál hülyét tud csinálni magából, ha valaki valamit sokkal jobban megcsinál mint ő!


Ezzel halálba lehet örjíteni!

2012. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerek. A főnököm volt ilyen, soha semmi nem volt jó neki. Ráadásul mivel maximalista volt és munkab@zi, mindenkitől azt várta el, hogy úgy álljon a melóhoz, ahogy ő.


Mikor lelépett (hirtelen történt meg, váratlanul, egyik napról a másikra) spontán akkora bulit rendeztünk, hogy csak na. :)

2012. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt főnököm is ilyen volt. De ő már betegesen volt maximalista, és munkamániás. Amikor az új üzletének az alapozását csinálták nem tudott aludni izgalmában, és kiment hajnal 4kor egy ásóval elkezdte ásni a 200 négyzetméteres területet 60 évesen. Reggel jött a munkagéppel a melós hogy kiássa, és csak nézett hogy mi van.
2012. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 17:01 - ez komoly?:DD ezen jót röhögtem:DDD

Köszönöm a válaszokat:)

2012. jún. 2. 18:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Sokan összekeverik a maximalizmust és a szőrszálhasogatást.Én szőrszálhasogató embert ismerek párat,viszont maximalistát keveset.Én magamat is maximalistának tartom,de inkább saját magammal szemben.
2012. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!