Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családodban, ismerősi körben...

Családodban, ismerősi körben azok akik császárral születtek nehezebben teremtenek és tartanak fent kapcsolatokat nagyként, felnőttként az élet mindenféle területein?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Állatira nem ettől függ. Csak sokan szeretnek mindenbe mindent belemagyarázni :) De a tapasztalataim szerint egyáltalán nincs semmi kapcsolat. Sőt. Azok az ismerőseim, akik kevés napig szopiztak, ugyanúgy szeretik az anyukájukat, mint a 3 éves korig "cicikézők". Csak azért tettem hozzá ezt mert ezen a témán is sokat agyalnak a pszichologizálni imádók :)
2012. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
nem hinném, h van összefüggés. én természetes úton születtem, mégis viszonylag nehezen tartok fent felszínes ismeretségeket (pl volt kollégák és osztálytársak, stb). akiket viszont igazán, őszintén és mélyen megszerettem, azokkal egy életen át törődök.
2012. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Én "rendesen" születtem, húgom császárral és semmi különbség nincs a között, hogy milyen módon teremtünk és tartunk fenn kapcsolatokat, szerintem ez teljesen személyfüggő, s inkább attól függ, hogy ki milyen típusú, s hogyan is lett nevelve, mit látott a szüleitől.
2012. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem függ ettől semmi. De ha jobban belegondolok, pont hogy nem.
2012. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Császárral születtem és kifejezetten jók a kapcsolataim. Férjem lánya szintén, de ő is nagyon szociális.


Ez csak az alapszemélyiségtől és a neveléstől függ.


Ha vlaakit sokáig nem engednek korosztály közé, nagyon féltik, az könnyebben előidézhet ilyet.


A császárnak semmi köze hozzá.

2012. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Mi hárman vagyunk testvérek és mindhárman császárral születtünk. Tökéletes a kommunikációs és szociális készségünk. Nem tudom hol hallottad ezt, de ennek semmi alapja nincs.
2012. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Van két császáros babám. Köszönöm a megnyugtatást.

2012. máj. 8. 07:50
 8/17 anonim ***** válasza:
15%

Nem tartozik szorosan ide, de tudományosan bizonyított, hogy a természetes szülésnél, a szülőcsatormát ért nyomás, és fájdalom révén, az ottani idegek, egy olyan, addig inaktív, agyi területet "kapcsolnak" be, ami kell az "anyává váláshoz". (Bizonyos anyi ösztönökért felelős az a terület.)

Most biztos megköveznek azok, akik csak császárral szültek eddig. Igen, nyílván ők is lehetnek ugyanolyan anyák, jók, odaadók, felelőségteljesek, és bennük is van anyai ösztön. A különbséget nem érzik, hiszen nem tudják milyenek lennének, ha természetes úton szültek volna. Nem hiába van a mondás, amit már dédanyáink is tudtak, hogy kell a fájdalom, hogy anya lehess.

2012. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ez meg mégis hogyan függ össze? Egyáltalán hogy merült fel összefüggés benned?
2012. máj. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

8-as, te tipikus, nagyokos ősanya. :) Én meg azt mondom, hogy legtöbbször azok verik a mellüket anyai mivoltukra, akik a szülésen és a szoptatáson kívül semmi mást nem tudnak felmutatni. Pont úgy a testükre büszkék, mint az üresfejü plázalányok, csak nem néznek ki jól.:)

Kérdező, ne foglalkozz ilyen baromsággal, semmi alapja nincs. Normálisak a srácok, senki se fogja megmondani később, hogyan születtek.

2012. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!