Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy 34 éves nő...

Mit gondolsz egy 34 éves nő és egy 24 éves férfi kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 01:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Ez is egy örök kérdés. Mindig nagy port kavarnak a korkülönbséges kérdések. Ha jól érzitek magatokat együtt,akkor hajrá :)

Oké, elolvasod az itt kapott válaszokat, némelyik kicsit rosszul fog esni, de úgyis ti döntetek! ez nem fogja befolyásolni a kapcsolatotokat, mert aki itt le is szólt titeket,ha szembe is jönne az utcán nem fog odaszólni. Sok sikert! :)

2012. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy kettejük magánügye.
2012. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Szokatlan.
2012. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fura, de én normálisabbnak tartom, mint a fordított felállást, mert úgy tapasztaltam, ha pasi kezd ennyivel fiatalabb nővel, akkor uralkodni akar fölötte, amit az idősebb lányokkal már nem tud eljátszani, a fiatal csaj meg a pénzre hajt. Egy 24 éves fiú viszont kevesebb eséllyel megy a pénzre egy kapcsolatban, mint egy ugyanennyi idős lány, és egy 34 éves nő se szokott annyira uralkodó típus lenni, inkább anyáskodó.
2012. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Igen utolsó.

Legalább együtt élhetik le az életüket.

Míg ha a pasi idősebb 10 évvel, a statisztikák szerint a feleségre 20 év özvegység vár (ha nem házasodik újra).

2012. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem leszel özvegy ;)

Pont jó, de a pasi lehet hogy csak kihasznál.

2012. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy fordított esetet, amikor a férfi a jóval idősebb, gusztustalannak tartják, meg hogy a fiatalabb nő csak a pénz miatt van vele, aki pedig melléjük áll, vagy védi őket az kapja a mínusz pontokat. De ha a nő az idősebb, az már rendben van, ekkor az kapja a mínuszokat, aki olyat mer írni, hogy nem sikerülhet, meg hogy csak a szexről van szó.


A kiírt kérdésem csak teoretikus volt. Kíváncsi voltam és bejött a tippem, sok részrehajló nő látogatja ezt az oldalt ezek szerint (utálják azokat azt, ha egy férfi sokkal fiatalabb nővel kezd, de nekik persze szabad a fiatal férfiakat kergetni). Ennyit arról, hogy melyik nem a gusztustalanabb.

2012. júl. 1. 20:32
 28/31 anonim ***** válasza:

A #25-ös és a már nem tudom hányas vagyok.

Tévedsz kedves kérdező.

Én is csak elméletben írtam. Nekem nem kellene jóval fiatalabb pasi, de jóval idősebb sem. Nálam a +/- 5 év játszik.

2012. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

25: De "szeretem" az ilyen nagyon okos, tévedhetetlen nőket, akik azt hiszik, hogy csak az ő véleményük a szent és (s)érthetetlen.


Amit leírtam, az nem tévedés kérdése, hanem tény. Sajnálom, de így van, ez nem az én véleményem, hanem a többi emberé.

Olvassátok el a hasonló témájú kérdéseket. Azt fogjátok látni, hogy ha a férfi idősebb, akkor megvetik leszólják, ha a nő, akkor az teljesen ok.


Hogy miért van ez? Megint csak a női önzőség és ego (amit persze nem ismernek el a nők, egoistának a férfiakat tartják), mert egy nő mindent megtehet. Ha vele egy sokkal fiatalabb fiú kezd, az biztos, hogy szerelemből teszi, de ha már a férfi az idősebb, akkor csúnya cukrosbácsi, akiért biztos, hogy csak a pénze miatt van a fiatalabb nő.

Ugyanolyan korúak is lehetnek csak érdekből együtt, nem kell ahhoz nagy korkülönbség.


24:ezt meg is tudnád indokolni? Gyanítom, hogy nem.

Ugyanannyi esély van arra, hogy egy idősebb nő a pénzéért kell a fiatalabb fiúnak, mint arra, hogy egy idősebb férfi a jó egzisztenciája miatt egy fiatalabb lánynak.

Ugyanakkor arra is megvan az esély mindkét esetben, hogy szeretik egymást, vagy az elején még csak tetszenek egymásnak.


25: Az igaz, hogy a férfiak várható élettartama jelentősen elmarad a nőkétől, de ez leginkább a fizikai dolgozókra érvényes (lehet statisztikákat találni erről).

Történhet végzetes baleset, betegség is mindkét nemnél, ez árnyalhatja az élettartam teóriát.

2012. júl. 9. 13:14
 30/31 anonim ***** válasza:
Egyik sem elfogadható felállás. Ne izgasd fel magad kérdező, egyik kapcsolatnak sincs jövője, nem hiába, csak sokan túl hülyék és naivak, hogy belássák, ezért belemennek egy ilyen kapcsolatba és szenvednek, mint a kutyák. De az már nem a mi problémánk.
2012. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!