Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a vélemémyed egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a vélemémyed egy 30 éves férfi és egy 22 éves lány kapcsolatárol? Müködőképes lehet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
semmi. :D az lehet.
2011. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az lehet,persze.Miért is ne lehetne az?
2011. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Persze,az a pár év nem számít.A lényeg hogy jól megértsék egymást,és hasonló érdeklődési körük legyen.
2011. jún. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi különös. 8 év korkülönbség semmi. Anno nálunk is ez volt, én 20 voltam, az akkori párom meg 28. Tök jól megvoltunk, 3 évig éltünk együtt, aztán ugyan szétmentünk de más miatt.
2011. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért mentetek szét?Lehet tudni?
2011. jún. 19. 20:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez egy ideális korkülönbség.
2011. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, amikor én 30, a lány meg 22 volt. Simán működőképes. A lány 17 éves kora óta vagyunk együtt, ma már ő 30. Ő egy érett lány én meg egy későn érő pali.
2011. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semmit :) de ha így rákérdeznek, akkor max odáig jutok el a gondolkodásban, hogy 8 év van közöttük. De engem ez nem zavarna, így 20-on felül ez már nem sok és nem zavaró.
2011. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

most 20 évesen ha komoly kapcsolatot akarok 28 felett keresgélek

sajnos csalódtam 22-24 évesekben :(

2011. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

20:38 vagyok:


volt egy számomra nem túl könnyű időszakom, munkahelyemet elvesztettem, apukám meghalt stb. stb. Párom ugyan támogatott mindenben de sokat dolgozott én meg magányosnak éreztem magam. Aztán lehetőségem volt kimenni külföldre dolgozni és tanulni és én kimentem. Új életet akartam kezdeni. Utána még évekig volt, hogy össze-összegabalyodtunk, de aztán véglegesen elváltak útjaink. Én azóta férjnél vagyok, családanya lettem, de Vele még a mai napig is kapcsolatban vagyok,néha beszélünk, facebookon rámüzen. Szóval jó kis kapcsolat volt az, csak az élet máshogy alakult (ő még a mai napig is nőtlen,azt mondja, hogy engem még most is elvenne feleségül, de ugye ez már késő:). Azóta én 31 vagyok, ő meg 39

2011. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!