Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jogosan boruljak ki?

Most jogosan boruljak ki?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel elváltunk a párommal, azt mondta megy vidékre, de egész nap nem vette fel a telefont. Majd hajnal negyed 1-kor felhívott, kértem ha haza ér dobjon legalább egy üres sms-t, megígérte, hogy így lesz. De nem tette.


Kérésem semmi vette, jogosan borulok ki?



2012. júl. 1. 10:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Kicsit nekem homályos a történet... Párodnak hol van a "haza"? Hazament vidékre, vagy lement vidékre, és amikor visszaért onnan, akkor nem írt? Vagy hogy volt? És nem sms-t írt éjjel, hanem felhívott? Az baj?


Bocsi, tényleg nem érthető.


Mindenesetre én ezeken ennyire nem akadnék fenn. Dolga volt, elfelejtette, mittudomén. Max. annyit mondanék neki, hogy "kérlek, legközelebb ne felejtsd el, mert nekem fontos, hogy tudjam, rendben vagy."


És ne hívogasd egész nap, ez olyan fölösleges... az egyik kolléganőm olyan, hogy óránként hívják egymást a pasijával, minden alkalommal megbeszélik, hogy nincs semmi, és dolgoznak.

2012. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem! Párommal töltöttem a pénteket és szombat reggel haza hozott nem élünk együtt), azt mondta valami üzlet miatt mennie kel vidékre, de furcsa volt, hogy egész nap nem hívott. Nem zaklattam, csak 3szor csörögtem.
2012. júl. 1. 10:27
 3/26 A kérdező kommentje:
Még hajnali 1kor dolgozott, ezért kértem, ha haza ér írjon egy sms-t, de nem tette.
2012. júl. 1. 10:28
 4/26 anonim ***** válasza:
43%
Igen, jogosan borulj ki. De nem azért, mert nem vette fel, hanem mert egy napra sem tud elmenni, hogy ne légy álandóan a nyomában. Tudod te milyen idegesítő az, ha állandóan hívogatják az embert? Minél jobban hívogatod, annál jobban ellököd magadtól. Olyan, mintha nem bíznál benne, mintha nem is őt szeretnéd, hanem csak saját magadat. Csak az a lényeg, hogy te ne légy egyedül.
2012. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Szóval én vagyok a hibás, mert nem hív egész nap és aggódóm? Még egyszer leírom háromszor hívtam, nem zaklattam. Vagy az a normális dolog, hogy egész nap rá se emelem a páromra a telefont?
2012. júl. 1. 10:34
 6/26 anonim ***** válasza:
37%
Egyáltalán minek hívogatsz egy férfit? Milyen nő vagy te? Nincs benned semmi tartás? Aggódsz, persze. Aggódsz, hogy más nővel van. Meg is érteném. Az ilyen típusú nőktől zsigerből menekülök. Te nem őt szereted, hanem a saját kis elképzeléseidet. Változz vagy hamar el leszel hagyva.
2012. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Gondolkozz már el. Nehogy már én legyek a hibás, mert egész nap nem hív fel és este 10kor rám jön az aggadódás, hiszen nem tudom hova és miért ment. Szarok rá ha nővel volt, vigyék ha tudják, de azért ilyet ne engedjünk már meg magunknak egy kapcsolatban.
2012. júl. 1. 10:42
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Szóval szerinted akkor jó egy kapcsolat, ha naponta hívogatják egymást a felek. Mi lehetett 20 éve, mikor még mobiltelefon sem volt? Meg 80 éve, mikor 3 hét volt egy levélváltás? Hiszterikus alkat vagy, anyukám. Csoda, hogy eddig kitartott melletted. Szerencsétlen embert nem hagyod még addig sem eljutni, hogy szépeket gondoljon rólad és eszébe juss, mert mire elővenné a telefont, te már 2-szer felhívtad. rettenetesen idegesítő, hidd el nekem.
2012. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%
Tanuld meg szeretni magad, akkor talán képes leszel férfit is szeretni.
2012. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az utolsóval!!!
2012. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!