Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom a súlyommal piszkál...

A családom a súlyommal piszkál, viccelődik, hogyan állítsam le őket?

Figyelt kérdés

5 hónapos a lányunk, lassan 2 hónapja járok tornászni de nincs még látható eredmény, bár mérleg szerint lement 3 kiló. Sem a gyerekorvos, sem a személyi edző nem javasolja a diétát a szoptatás miatt.


Tudom, hogy csak viccelnek, de nagyon rosszul esik.


Mit tudok csinálni?


2012. júl. 1. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Az én családom 10 éves korom óta ezzel piszkál. Csak azért, mert szélesebb a csípőm mint anyué mindjárt "nagys$ggű" vagyok. Nem tűnik fel nekik, hogy ezzel bántanak. Ne törődj velük, könyveld el őket bunkó parasztnak (még akkor is, ha nem azok) és szépen lassan majd lemennek azok a plusz kilók. Egyébként elég gerinctelen családod lehet, ha szülés után ilyennel piszkálnak.
2012. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Vagy nem foglalkozol velük és elengeded a megjegyzéseket a füled mellett, vagy visszaszólsz és vállalod, h nem látjátok sűrűn egymást a piszkálódókkal.
2012. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Sehogy, ne törődj velük, örülj a kisbabádnak!

Sok boldogságot nektek!

2012. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

de gondolom ha meg egész nap éheznél meg kondiznál, és elapadna a tejed, megint csak te lennél a rossz a szemükbe..

ezt meg is mondhatod nekik..

nem leszel mindig ekkora, ez most egy ilyen időszak, majd h nem szopiztatsz, nekiállsz jobban odafigyelni a súlyodra, addig tökéletes ez a lassú tempó is

ne foglalkozz ezekkel a beszólásokkal, engedd el a füled mellett, és a legjobb ha kerülöd is őket, ha rákérdeznek miért, olvass be nyugodtan!

jó babázást:)

2012. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

5 hónapos baba anyukáját a súlya miatt piszkálni elég otromba dolog!!!!!!!

Örülnének inkább, hogy a gyerek egészsége fontosabb neked, mint a külsőd.



Légy büszke.

2012. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És még a politikára meg a válságra fogják, hogy nem szülnek a nők. Amikor ismerősöm mesélte hogy vele is ez volt, nem hittem el neki, azt hittem túloz. De ez van.

Még szerencse, hogy egyébként sem szeretnénk több gyereket.


Arra már gondoltam, hogy abbahagyom a szoptatást de 1 éves koráig szeretném szoptatni.

2012. júl. 1. 15:26
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Hát azért a szüléssel még nem egyenesen arányos az elhízás.Szóval nők ezrei őrzik meg a vékonyságukat annak ellenére hogy gyerekük van és szültek.
2012. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

9-es: igen, de nem 3 hónappal szülés után. Vagy ha igen, nem szoptatnak.

Én hízásra hajlamos vagyok, heti 5x1 órát tornásztam, mielőtt terhes lettem és így sem voltam ultravékony. Pedig jártam kivizsgáláson és lassan 5 éve személyi edzőhöz járok aki az étrendem tervezésében is segít.

2012. júl. 1. 15:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy bunkóság.Majd ha neadjisten az egyik családtagodnak pajzsmirigy problémái lesznek,vagy vannak,röhögd ki te is.
2012. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
33%

*tornázni

*tornáztam

2012. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!