Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 108kg vagyok, szeretnék...

108kg vagyok, szeretnék mielöbb lefogyni. Szertnék kérni egy két jó tanácsot. Volt mikor 2 hónapig nem ettem kenyeret, semmi változás a súlyommal. Amugy se eszek tésztát, rizs, krumplit, és csokit se. Egyserüen miért nem fogyok? Segitsétek!

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

" Egyserüen miért nem fogyok? "


ha nem vagy beteg,akkor azért nem fogysz,mert még mindig viszonylag sok kalóriát puszilsz be,


ha csak napi kb 1500-at ennél meg,akkor menthetetlenül lefogynál te is ,

2012. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Anyukám napi egyszer étkezik és ő attól hízott meg. Elkezdte magát tele tunkolni mindenféle étellel és lefogyott. Szerintem amiket megtiltasz magadtól azokat kéne enned. Remélem tudtam segíteni :)
2012. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, miért nem fogsz, csak azt akarom mondani, hogy az első válaszolónak nincs igaza. Én 1200-as kalóriabevitel mellett nem tudtam lefogyni. 97kg voltam, amikor ezt próbáltam. Én sem vagyok beteg, pedig Cushingra is szűrtek, mert gyanús volt a dolog. Lehet, hogy nekünk nem 1 évre, hanem egy évtizedre lenne szükségünk, hogy végre leadjunk valamennyit.
2012. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Hülyeség az, hogy mindent ki kell iktatni! Valamennyi szénhidrátra, és cukorra szüksége van a szervezetünknek!

Mellette szoktál mozogni? :) Mert jó volna, ha eljárnál tornázni, vagy otthon egy DVD gyakorlatsort lenyomnál, este pedig elmennél egy lightos kocogásra.

Ez az 13 napos diéta sokaknak segített már, köztük barátnőmnek is. Ha végigcsináltad, akkor utána pedig térj át az egészséges életmódra, örökre :DD Mert fitten jobb. Hajrá! Kitartást :)))

[link]

2012. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
105kg voltam fél éve amikor életmodot váltottam, most 83vagyok, de karacsonykor és husvetkor zabáltam mint egy diszno mindent :D de a huort félretéve, szerintem menj akkor dokihoz, pajzsmiriggyel nincs e gond!!
2012. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!