Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért változik meg a fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik meg a fiú, amikor járunk, és amikor még nem mert amikor már jár velem, akkor már nem viccelődik annyit, és nem akar focizni, és, tejjesen máshogy beszél. De én úgy szeretem, ahogy addíg volt, amíg nem jártunk. Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
mert amikorm eg akkar szerezni akkor mindent be dob azért hogy össze jöjetek aztán ha már össze jötetek akkor már nem akkar anyira jopifizni :D
2012. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Esetleg beszélj vele erről? Ő jobban fogja tudni mint mi.
2012. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.. Általában ez így szokott lenni. :S
2012. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Diavolino44 ***** válasza:
Ebbol lesznek a papucsok! De szerintem mindenki valtozik egy kapcsolatba, s ez szerintem jo! Viszont kell azert egy kulon elet, is mert igy nem fogok mukodni hosszutavon..
2012. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!