Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem szereti a gyerekeket...

Aki nem szereti a gyerekeket az gonosz ember?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 11:32
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Jogod van nem szeretni a gyerekeket, ahogy jogod van nem szeretni például az állatokat is. De bántani már nincs jogod őket. És sok helyen ne hozd szóba az ellenszenvedet, mert vég nélküli vitákat eredményez a téma.
2012. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehet, hogy Ő is még gyerek valahol a lelke mélyén.
2012. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Gonosznak érzed magad?

2012. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Én sem szerettem sosem a gyerekeket. A saját lányaimat imádom, de másét azóta sem kedveltem meg, hogy Ők megszülettek.

Nem vagyok rossz ember, nem bántok másokat, nem lopok, nem csalok. De az "utca emberének" a gyerekei idegesítenek. Ezt nyilván nem hangoztatom, és nem mutatom ki (legalább is próbálom)... A gyerekeim járnak vendégségbe, játszótérre, ott jópofizok ha kell, de alapból egyáltalán nem szeretem a gyerekeket.

Többen vannak ezzel így, mint gondolnád. Engem biztos nem fog látni senki gügyörészni egy babakocsiba.

Furcsa mód engem viszont szeretnek a gyerekek...nem is értem...

2012. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
73%
utálom a gyerekeket. Tök idegesítő, hogy állandóan odajönnek a játszón meg az oviban, hogy játsszak velük. Mert ugye más szülő kilométerre ül a padon, nekem meg kicsi gyerekeim vannak, nem hagyhatom őket egyedül. De a sajátjaimat szeretem :) az teljesen más.
2012. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem gonosz. Nem kötelező szeretni őket, mint ahogyan a föld egyik élőlényét sem.
2012. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
80%
én se szeretem őket a lányokat még valahogy elviselem, de a kisfiúk olyan idegesítő dolgokat csinálnak vagy mondanak néha hogy szívesen szájba verném némelyiket
2012. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
53%
hű, én meg a lányokat nem bírom, mert két fiam van, úgyhogy inkább fiúpárti vagyok, pedig többnyire rosszabbak...
2012. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
62%
Én sem szeretem a gyerekeket, azaz teljesen hidegen hagy más kölke. Nekem nem aranyos egy kisbaba, nem fogok hasra esni, ha meglátok egy babát, mint sokan. A kiscica meg a kiskutya, na az aranyos. :D Tesóm is volt kisbaba mellettem, de nem gügyögtem neki, nem süllyedtem le értelmileg hozzá, mert egyszerűen nem érdekelt. Mihelyt értelmesebb lett (4-5-6), na akkor már lehetett normálisan beszélgetni vele, ide-oda menni, akkor már jobb volt, de persze ő családtag, más hagyjon békén a gyerekével. :D :) Majd a sajátomat szeretem, meg puszilgatom, meg ámulok rajta, hogy mit tud, de majd CSAK az enyémen, nem másén. :D
2012. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
75%
A kisfiúk tényleg hülyébbek tudnak lenni, főleg többi fiúval. A lányok meg nyugodtabbak, de szerintem ez személyiségtől meg neveltetéstől függ. Ennek ellenére én fiút szeretnék egyszer. :))
2012. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!