Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mik azok az...

Szerintetek mik azok az indokok, körülmények, amik mellett nem érdemes folytatni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Amikor nem érzed úgy, hogy fejlődsz a másik mellett, nem vagy boldog, kiegyensúlyozott, önmagad.


Sokáig lehetne sorolni, ez miért alakulhat ki (ver, iszik, nem tisztel, megcsal stb).

2012. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor folyamatosan megalázottnak érezd magad a párod mellett, illetve, ha megismerkedsz valakivel, aki érzed/tudod, hogy boldog lennél.
2012. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Megcsalás. Bármi más megoldható.
2012. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és ekként mondok véleményt. Előttem írták a megcsalást, de szerintem ez két élű dolog. Vagy adtam rá okot, és ebben az esetben (szerintem) jár a második esély a dolognak, vagy nem adtam rá okot, és mindent megtettem, mégis megcsalnak, akkor így már tényleg nem érdemes folytatni. Még évekkel ezelőtt volt egy ilyen, igazából adtam is rá okot (tanulás és a felvételi volt a legfontosabb, nem a szilveszteri buli) és nem is (nem volt más az életemben, csak nem volt hajlandó megérteni, hogy a továbbiak, a jövő volt a fontosabb, pedig nagyon szerettem), így nem voltam hajlandó elnézni, pár hónappal később megenyhültem, adtam még egy esélyt, mert hibásnak tartottam magam, utólag is bánom: kezdődött minden elölről, pedig ott volt a nyár, szabad voltam, stb-stb, de jött egy idősebb nő, ... a srác azóta is 'köpköd'... :)
2012. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem okoktól függetlenül: ha azt érzed egyfolytában,hogy jobb lenne nélküle.
2012. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

-lelki terror+hűtlenség

-testi terror

-nincs fejlődés-külön utak

-nem érzed a biztonságot, nincs kommunikáció

2012. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam:

-ha ok nélkül el lennék hanyagolva

-alkoholizmus, drogfüggőség, játékgépfüggőség, főleg, ha felajánlom a segítségemet, de nem hajlandó kilábalni belőle

-ha megüt

-megcsalás (az más dolog, ha van egy fellángolás, és szünetet tartunk, amíg nem csal meg konkrétan)

-ha minősíthetetlen hangon beszél velem (vagy rólam nyilvános helyen)

-ha alapvető kérdésekben gyökeresen ellentétes a vélemény, és érezhető a feszültség, ha az egyiknek le kell mondania a vágyáról (legyen-e gyerek, hány, milyen típusú helyen lakjunk)

2012. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!