Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt párommal nem jó a...

A volt párommal nem jó a kapcsolatunk. A gyermekünk 4 éves és ASZTMÁS . A Bíróságon megengedtem, hogy nyaralás céljából akár külföldre is kiviheti. Mondhatok-e nemet? Melyiket váltsam ki, hogy kiadják a gyereket, ha nem hozzná vissza időre?

Figyelt kérdés
Május 31-ig jelezni-e kellett volna, ha bármi változást tervez az előre meghatározott időtől, de nem jelezte, hogy külföldre akarná vinni, csak annyit, hogy be akar menni a hivatalba az útlevél ügyében. Semmit nem mondot hova, mikor, mennyi időre és ki vinné el. (Ő vagy a szülei. ) Július 1-én kérdeztem tőle mit szeretne a nyári szünettel. Azt felelte még nem tudja, mert jelenleg nincs munkája (, de ha lesz sem vehet ki majd szabit). Lemondott a gyámságáról.
2012. júl. 3. 11:07
 1/7 Dottorre ***** válasza:
100%

Ha őszinte leszek, én nem értem a kérdésed. Nem összeszedett, így érdemben nem is tudok mit mondani.

Amit a bíróság előtt megbeszéltetek, az él.

2012. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most tulajdonképpen leírtad, hogy az exed munkanélküli, és sehogy sem tudja a gyereket (aki mellesleg asztmás) külföldre vinni.

Mire akarsz nemet mondani?!

2012. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igazándiból én sem értem a kérdést. Annak, hogy nektek rossz a kapcsolatotok egymással, mi köze ahhoz, hogy viszi-e nyaralni a gyerekét (aki a közös gyereketek)? Az, hogy asztmás, sem látszik releváns ténynek, gondolom, a volt férj tudja, és azt is tudja, hogy milyen gyógyszereket kell szednie - ha kell...
2012. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem értek, mi a kérdésed...


1. Hogy asztmás szegény gyerek, hogy jön ide? Gondolom, az apja is tudja, hogy asztmás, és kezelni is tudja a dolgot.

2. Beleegyeztél a bíróságon, hogy akár külföldre is viheti (nagyon helyesen amúgy, hisz az apja!!!), akkor most miért tiltanád meg? Nem teheted amúgy.

3. Épp leírtad, hogy nem is tudod, akarja-e külföldre vinni, szóval akkor miről is beszélünk?

4. "Melyiket váltsam ki, hogy kiadják a gyereket, ha nem hozzná vissza időre"? - Ne haragudj, de mi van?? Melyik mit?? Miért ne hozná vissza időre??

5. "Lemondott a gyámságról" - nem. Ahhoz járult hozzá, hogy a gyereket nálad helyezzék el. A leírásod szerint a felügyeleti jog továbbra is közös.


Írj összeszedettebben, ha szeretnél valamit, mert ez így értelmezhetetlen.

2012. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak a gyerekkel szúrsz ki ha nem ápolsz jó kapcsolatot a volt pároddal. NEKI az a legjobb ha megpróbálsz kompromisszumot kötni.Hidd el, később ezért hálás lesz neked!

Egy elvált szülők gyereke

2012. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 eszta41 ***** válasza:

Nem jól kezdted a kérdést. A volt pároddal nem jó a kapcsolat... Igazából nem is kell, hogy jó legyen. Ti elváltatok. Viszont a gyerek érdekében együtt kell működnötök, ha tetszik, ha nem. És miért akarod megfosztani a gyermeked egy kellemes nyaralástól? Ugye nem féltékenységből?


Amúgy sok minden értelmetlen az írásodban.Mit akarsz kiváltani és honnan?????

2012. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

benem felmerült:

lehet, hogy a nagyszülők vinnék el

nem tudjuk, az apuka/nagyszülők külföldiek-e

fél-e anyuka, hogy ellopják a gyereket

2013. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!