Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki most akar...

Van itt olyan, aki most akar összeköltözni a párjával? Hogy tervezitek?

Figyelt kérdés

Házvásárlás/albérlet/szülőknél/házépítés? Meséljetek picit. :) Anyagiakkal hogy álltok?

Régebbi sztoriknak is örülök.


2012. júl. 3. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi annó (7 éve) vettünk házat, szülőknél, tetőtérben biztosan nem laktunk volna, és nem is laknánk.

Esküvő után költöztünk össze, akkor albérletbe, de 2 hónapon belül tudtunk venni sajátot, de ha nincs vállalkozásunk a mai napig albérletben élnénk. Nehéz manapság házat, lakást vásárolni, drukkolok nektek. Sok boldogságot.

2012. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Másfél hónapja költöztünk össze,én albérleteztem már akkor is,párom szüleitől költözött.

albérletbe költöztünk,bútorozottba,nekem határidős volt,átköltöztettünk engem,majd páromat is.Anyagilag nem állunk rosszul,de igazán jól se,olyan megélünk spórolás nélkül is,de ez nem az álom.

2012. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi jövőre tervezzük az összeköltözést. Párom kb. 5x anyit keres mint én, ő építkezett (egy kis városban élünk), én is segítettem fizikailag amit tudtam, meg a szüleim is. Talán jövőre elkészül teljesen, már régóta tart, nem szerettünk volna hitelt. A berendezés 80 %-át én veszem/vettem. Nem nagyon érdekel hogy az ővé a ház, szeretnék majd legalább 1 gyereket, akkor majd az övé lesz. Én 14 éve dolgozom van megtakarított pénzem is, de itt egy családi ház felére kevés lenne. A párom külföldön dolgozott régen, meg most is 1-2 éve, ő nagyon jól keres. Szerencsére anyagi gondjaink most nincsenek. Szülőkkel nem tudnék együtt lakni. Akkor inkább albérlet. Mi nagyon sok mindenről lemondtunk azért h most legyen pénzünk. Soha nem voltunk nyaralni, rengeteg külön töltött hónap, autót is csak pár éve vettünk, sok mindenen spóroltunk.

2012. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!