Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A hugom fia visszamondogatott...

A hugom fia visszamondogatott dolgokat nekem, hogy otthon miket hallott rólunk a szüleitől, ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Ilyenket mondott,hogy a szülei szoktak beszélgetni rólunk a mi családunkról,hogy mi milyen semmirekellők vagyunk,mert még nem értünk el semmit hozzájuk képest,nem úgy mint ők.

A férje családja nagyon támogatja őket anyagilag ,tavaly is 3 millió forintot kaptak csak karácsonyra.Nekünk viszont mindenünk hitelből van,van egy tartósan beteg gyerekünk akinek a kezelése,fejlesztése sokat,rengeteget elvisz,mindketten igyekszünk előteremteni az anyagiakat.


A hugom a gyerekeit hetekre elküldi hozzánk nyáron ha szabin vagyok,az én hiperaktív fiamra (ő a tartós beteg,fejlesztésre szoruló születési problémák miatt) viszont azt mondja ,hogy nem akarja egy napra sem elvinni magukhoz,mert van őneki éppen elég gondja az én gyerekem nélkül is,egyébként nem agresszív kisfiúról van szó,csak nagyon mozgékony,6 éves már.


Tehát abszolult egyirányú az,hogy én az ő gyerkeit nyaraltatom,viszem őket mindenhová nyáron,itt alszank hetekig,ő eddig még soha egyetlen napra nem vitte el az enyémet.


A kisfiamról is mondogatott vissza a hugom fia dolgokat,például,hogy a szülei azt mondják,hogy egyértelműen a nevelés miatt olyan eleven ,mert biztosan rosszul neveljük,nem követelünk tőle,hiába mondtam már el 1000 X ,hogy mit mondtak az orvosok,hogy mi az oka a hiperaktivitásának,nem nevelési probléma,hanem eltérő idegrendszeri működés.


Egyik nap vázoltam a hugomnak a jövőbeni terveinket,hogy a férjem külföldön keresett béréből félretéve hogyan tervezzük a későbbieket,erre nagy hahotázásban kezdett,hogy csak álmodozzak,úgysem lesz ezekből a tervekből soha semmi.


:-(


Olyan nyomorultul érzem magamat amiért így viszonyul a testvérem hozzám !


2012. júl. 3. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem reagálnék, de többet nem vigyáznék a gyerekére. Ne hagyd magad kihasználni!
2012. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

De te minek nyaraltatod ott az ő gyerekeit, ha ilyen rosszindulatú a hugod, meg a férje?

Nekem ilyen testvéri kapcsolat nem hiányzik. Csak megaláz, s kibeszél.

2012. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a férjük családjának farvizén nagyképűsködő p.csákat. Ne félj, majd leszáll a földre, ha elzárják a csapot, vagy esetleg elválnak. Akkor majd biztos nagyon jó és szerető testvér lesz. Ilyen szituban kell majd elhajtani melegebb éghajlatra.
2012. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a gyerekeit,velük semmiképpen nem tenném,hogy emiatt nem vállalom őket.A felnőttek dolgáról nem ők tehetenek,ne rajtuk csattanjon az ostor,nagyon szeretnek bennünket!
2012. júl. 3. 15:26
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen a férje családja miatt ilyen,hogy engem elítél,kibeszél,hogy rendes munkabérből nem tarto ott ahol ők a sok milliós folymatos segítséggel tartanak.


És még ki is nevetett engem amikor a jövőbeni terveinkről beszéltem,majdnem elsírtam magamat annyira rosszul esett...nagy nevetve mondta,hogy csak álmodozzak úgy sem lesz mibelőlünk soha semmi!

2012. júl. 3. 15:29
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Te egy tiszteletre méltó ember vagy! Több ilyen kéne! A tesódat meg xard le mit mondd!
2012. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
-d
2012. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon elszállt vele a ló,sokan mondják rá,régen nem ilyen volt egyáltalán,de mintha nem is ő lenne az.


Ha a problémáimról beszélnék neki,akkor pedig nem reagál semmit,csak hallgat,azt mondja,hogy ő nem ér rá más gondjával foglalkozni ,oldjam meg magam (nem anyagi segítséget kérek,hanem lelki támogatást bátorítást,ha például a kisfiamnak újra izületi gyulladása van és kivagyok).

2012. júl. 3. 15:32
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Semmit nem reagálnék, sajnos ezt a békát le kell nyelni.

Ne alacsonyodj le a szintjükre.

Velem is megtörtént hasonló, addig se volt, de azóta még kevésbé a szívem csücske a párom nővére.

De ráhagytam, nem szóltam.

Mindegy!

Én tudom, hogy milyen vagyok, és nem olyan, amilyennek ő beállít!

Rosszindulatú nő amúgy is, nem a jót keresi másokban, hanem a rosszat.

Bekaphatja, nem érdekel, beszéljen, amit akar!

Sza.rd le te is!

Te tudod, ki vagy, és mit miért teszel, ne törődj velük!

2012. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebben igazad van! Ha szereted és szívesen látod a gyerekeket, akkor ne is zavarjon, hogy a testvéred nem vigyázz a te gyerekedre. Ha eleve ilyen a hugod hozzáállása, talán még jobb is, ha nincs nála huzamosabb ideig.

Én a helyedben nem mondanék el olyan dolgokat, hogy mit terveztek, sőt csak alap dolgokról beszélgetnék vele. Nem tudnék ezek után megbízni benne.

Kicsit légy távolságtartó, hátha kapcsol 1 idő után, s akkor elmondhatod neki, hogy mi bántott.

2012. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!