Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok vagy kevés...

Szerintetek sok vagy kevés pénz amit leadok otthon?

Figyelt kérdés

Anyukámmal élünk ketten. Saját ház, nincs hitel, se albérlet. A napom a következőképpen telik. Korán reggel felkelek, otthonról pakolok magamnak kaját a melóba (kenyeret, szalámit, ilyeneket). Késő este hazajövök, akkor eszek főtt kaját. Aztán megfürdök. És megyek a barátnőmhöz, ahol alszom minden nap. Majd reggel hazamegyek és kezdődik minden előről. Tehát áramot ilyesmit nullát fogyasztok otthon (de tényleg, még egy villanyt se kapcsolok fel abban a 20 percben amit otthon vagyok). Erre adok anyukámnak 35ezer Ft-ot egy hónapban. Ő szerinte ez nagyon kevés és nem fedezi a költségeimet. Én nem akarom csökkenteni ezt de azért úgy gondolom többet se kell adnom, elég ez a napi kajára meg az egy kád vízre. Anyukám amúgy jól keres (nyugdíjat is kap + dolgozik is). Szerintetek is olyan irdatlan kevés ez, hogy emelni kéne rajta? Őszinte válaszokat, ha más is így gondolja, akkor rendben van, belemegyek (azért itt kérek segítséget mert én szégyenemre nem nagyon tudom mi mennyibe kerül).

25F


2012. jún. 29. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kevés. Sőt. Mi 3-an élünk egy családi házban de rezsink minden hónapban meg áll 30ezer körül. Télen több a fűtés miatt. Ha tényleg csak ennyit vagy otthon akkor szerintem ez az összeg jó.
2012. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom elég az amennyit adsz. Alig vagy otthon, nem hinném, hogy többet kéne haza adnod, bár nem tudom mennyit keresel, de azért neked is meg kell valamiből élni.
2012. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj,szerintem ez a pénz elég "kell" hogy legyen a kajádra meg a vízre is amit fogyasztasz.De bár nem tudom miket szokott főzni anyukád,de azért gondolom nem eszel libamájat!

Az én anyum örülne ha ennyit is kapna az öcsémtől.

2012. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a te döntésed, hogy mennyit adsz haza. Az viszont tény, hogy ennél többe - jóval többe - kerülne fenntartani egy albérletet....
2012. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
körülbelül reális
2012. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
#1: anyám vidéken él, egyedül egy pici házban, én fizetem a rezsijét, ami több, mint 30.000/hó. Kicsit mellé lőttél....
2012. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Két zsemle 50 Ft, a felvágott 10 dkg 300. Ha beszorzom 30cal 1500+9000 akkor a kajád 10500. A víz (kív a meleg) általában benne van a közös költségben, de 30kádnyi víz nem hiszem hogy több 3000 forintnál :)))

Hát ennyi. 35000 elég kell hogy legyen. Annyiért már ki tudnál venni egy másfélszobás lakást (30-35ezer+rezsi)

Nálunk egy havi kaja kb 40ezer, de mi 3an vagyunk és főzök :)

2012. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Dottorre ***** válasza:
100%

Szerintem sok!

Mondjuk, azt nem értem, ha a barátnődnél alszol, minek mész haza egyatalán? Ha van saját kereseted, azt a pénzt add a barátnődnek, és éljetek ketten boldogan. Anyud meg majd meggondolja, hogy szeretne -e a fiától plusz pénzt szerezni....

2012. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen reális ár. Sőt, akár egy 10-essel kevesebb is még pont jó lenne.
2012. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kevés. A bátyám mindig 20-at adott le, úgy, hogy itthon lakott, és az épp aktuális barátnői is itt éltek...
2012. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!