Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitseg! Mit csinaljak?...

Segitseg! Mit csinaljak? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Na,szoval 12 eves vagyok es Amerikaban elek 8 honapja es en soha sem akartam kijonni, viszont mostmar teljesen ki vagyok es vissza akarok menni Magyarorszagba. Csak az a baj hogy a csaladomban senki sem akar vissza menni csak egy nagyon picit az anyukam viszont az apukam nem ,egyaltalan nem. es az lenne a kerdesem hogy hogyan vegyem ra a szuleimet vagy legalabb az anyukamat hogy vissza menjunk?

2012. júl. 3. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
sehogy, az elején mindig nehéz külföldön. új vagy, a nyelvet se biztos hogy rendesen tudod, az ottani szokásokkal sem vagy még teljesen tisztában, ergo barátaid se nagyon lehetnek még.. bár lehet ,hogy nem így van bár akkor nem tudom, hogy miért akarsz visszajönni, ott több a lehetőség, használd ki, próbálj alkalmazkodni, és boldog életed lesz!:)
2012. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Majd megszokod ott kint is. Fontosabb,hogy tisztességesen meg tudjatok élni.
2012. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen cserélnék veled!
2012. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ÉN IS!!:)
2014. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!