Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom. Hol talaljam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom. Hol talaljam meg es mit csinaljak? Tobbi lent

Figyelt kérdés
mar nyolc honappal ezelott egy korhazban praktikaztam. Kb egy hetig ott tartozkodott egy srac es ugy a vegefele, 1 2 nappal tavozasa elott nagyon beleestem, de akkor arra gondoltam h ugyanmar, ugysem ismerem, azonkivul beteg. Azota sem tudom elfelejteni es semmit sem tudok rola a neven kivul
2012. márc. 2. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
én is nagyon hasonló helyzetben vagyok! esetleg ha a kórházat felkeresnéd! és ott érdeklődnél róla... ha más információt nem tudsz róla akkor ne igazán fogod megtalálni! amúgy honnan tudod hogy már nincs kapcsolatban? valahogy ha nem sikerül az információ gyűjtés akkor valahogy elfelejteni valaki mást keresni! tudom nagyon nehéz de többet nem igazán tehetsz!
2012. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod a nevét, vedd fel Facebookon, írj neki, hogy "szia, én voltam ott még a korházban veled egy szobában :)"... Blahblah bla blah

Aztán megbeszéltek egy talit ;)

Sok sikert!

2012. márc. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

koszi a tanacsokat

a baj az hogy facen megkaptam ( bar nem vagyok egeszen biztos h o az de axem ) es nem fogadott el

2012. márc. 2. 11:08
 4/6 anonim ***** válasza:
b@sszus a facebook eszembe se jutott! látszik hogy milyen gyakran használom....
2012. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írtál neki vagy csak bejelölted?
2012. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak bejeloltem de sajnos le van zarva az a funkcio h ismeretlen szemelyek irjanak neki :(
2012. márc. 2. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!