Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lany mar nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nathaniel15 kérdése:

Ha a lany mar nem szerelmes belem, de en bele igen, es 1000x jobban fajt hogy szakitottunk mint az osszes tobbi osszeveve, akkor mit csinaljak hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod visszaszerezni, mert nagyon ritka az, hogy valaki újra beléd szeret.
2012. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tovabblepni keptelen vagyok.
2012. jún. 20. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor sírdogálj a szobád sarkában.
2012. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát erre nincs jó válasz, mert nem valószínű hogy menni fog. Ha szakítottatok akkor el kell engedned, nem nézegetni a közösségi oldalakon hogy mit csinál, élni az életedet ami nagyon fáj, és érzelmileg újra stabil helyzetbe kerülni. Ez jó pár hónap általában. Ezek után ha még mindig vissza szeretnéd szerezni, ami akkor már egyáltalán nem biztos hogy így lesz, akkor talán érdemes újra felkeresni, hogy hogy van mi van vele, jól alakult e az élete és nincs e kedve találkozni megint. Ha hajlandó egy ilyen találkozóra, akkor lehet hogy lehet még belőle valami...
2012. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2012. jún. 20. 13:04
 6/7 anonim válasza:
Én is ugyanebben a szituációban voltam 1,5 éve. A pasi mondta,hogy szakítani akar. Nagyon szenvedtem,sírtam. Utólag visszagondolva nagyon szánalmasan nézhettem ki külső szemmel. Olvastam egy könyvet ezzel kapcsolatban: mindig magabiztosnak kell mutatnod magad, pl ha elhivod újra randizni akkor ne azon siránkozz neki milyen rossz nélküle, hanem milyen jó vele lenni,mi tetszik rajta stb.. mindig a pozitiv dolgokat mondj. nekem bejött.
2012. jún. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. El tudom képzelni, hogy milyen érzés lehet. De az, hogy elfelejted vagy tovább lépsz csak rajtad áll. Persze még mindig nagyon szereted, de az igazi szeretet, az amikor már csak azt akarod, hogy boldog legyen, még akkor is, hogyha mással, mert neked már csak az számít, hogy tudd boldog. Soha ne mondd, hogy soha! Egyszer biztosan túl tudsz majd rajta lépni. Tudom, hogy ez most lehet, hogy hülyeségnek fog hangzani, de hogyha jobban belegondolsz akkor már lehet, hogy nem is. Szóval, félsz a változástól, mert még ragaszkodsz is hozzá, és még mindig magadénak érzed, DE EZ MÁR NEM ÍGY VAN. Statisztika szerint egy embernek rengeteg olyan társa lehetne, akivel még boldogabb lehetne, mint akit éppen szeret. De veled az is baj, hogy te nem is akarod elfelejteni, méghozzá, mert még mindig ragaszkodsz hozzá, meg persze még szereted is. És ez nagyon megnehezíti a dolgod.
2012. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!