Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagy szülöi szigor mit...

Túl nagy szülöi szigor mit tehetnék ellene? Mi lehet az oka? bövebben lent

Figyelt kérdés
15\L vagyok szüleim nem engednek sehová pl 2nél több napos osztálykirándulásra se mehettem, nem engednek strandra moziba sehová a barátaiimal csak ugy mehetek bárhova ha jön a családom is a faluba is csak 8ig mehetek ki barátnömmel az anyum növér? lehetköze a dologhoz? mit tehenék ellene ? tesomra is,ugyanezek vonatkoznak de ö csak 12 miért? ráadásul jól tanulok gimiben 4-5 vvolt csak,az,évvégimbe semmi,roszat nem csináltam :( segitnétek?
2012. júl. 3. 20:55
 1/9 anonim válasza:
77%
Probálj meg beszélni velűk hogy ez igy nem jo neked inkább anyukáddal ha nem használ nem tehetsz sokat dőntened kell s a saját talpadra állni az én anyukám is ezt tette s mostmár bánja mert elég bezárkozzot lettem.
2012. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ülj le velül és próbálj velük beszélni ez a leghatásosabb
2012. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük!
2012. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom.a 8 óra az sztem okés.csak az nem hogy kirándulásra se mehettél meg moziba,starndra.és hogy veled mennek az sztem elég túlzás.egy külső személynek lehetne rájuk hatnia.vagy mondd nekik hogy pl telefonálsz mikor hazamégy vagy mondd meg hogy milyen filmet néztem vagy valami és akkor hátha...Vagy mondd hogy nem lesz baj,mert nem fiúkkal mégy vagy ilyesmiket mondjál.mondjuk nem hiszem hogy sokat hatna.
2012. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*milyen filmet nézel
2012. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bizony ahhoz van köze amit munka közben tapasztalt. Ülj le vele, és beszéld meg, hogy miért nem bízik meg benned. Mond, hogy adjon egy esélyt hisz nyár van mennél strandra moziba a barátaiddal. a nyolc óra renden van a többiben legyen engedékenyebb.De vigyázz a bizalom nagyon törékeny jószág. és második esély nincs!
2012. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit sem tehetsz. Engem 18 évesen sem engedtek el sehová. Igyekezz minél hamarabb elkerülni otthonról és a saját lábadra állni. Persze nyilván nem most, hanem ha 18 leszel.
2012. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy 15 éves lánynak otthon a helye. Pasizni akarsz meg diszkózni mi? Majd barátkozol felnőtt korodban. Én se engednélek sehová. Minek?
2012. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pufadtgyík válasza:
Utolso kommentelo szted akkor egy 15 éves lány uljon othonadiig mig benem depizik mert a te idodbe nem tudom hogy volt de ha ma kiderul hogy vlkinek 8 kor kell lefekudnie akkor nem vele fog akarni mindenki haverkodni a cikizésrol nem is beszélve.Egyébként meg hogy vlki diszkoba járjon az meg hozzá tarozik az életéhez.Ha mondjuk NAGYON SZIGORUAN nem engedik hogy egy kis magán élete se legyen az a gyereknek nem tesz jot.Az elso berugásnak is elkell jonnie kulonben 18 évesen nagyon szétcsapja magát az ember.A TULZOTT SZIGOR NAGYON NEM JO.
2013. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!