Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelmeztessem a 78 éves...

Figyelmeztessem a 78 éves elvált (de kapcsolatban lévő) apámat, hogy megcsalják vagy inkább ne, mert annak a tudata neki többet ártana egészségileg, és nem éri meg a rizikót?

Figyelt kérdés

Egy nálánál jóval fiatalabb nővel van kapcsolata akibe ő fülig szerelmes annak ellenére, hogy ezzel a nővel 10 évig élt házasságban, akkor is megcsalta őt, de 1 évvel ezelőtt valahogy megint összekerültek, de persze a nő nem változott. Amikor anno elváltak, az az apámat erőssen megviselte, el kezdett inni, stb. Most meg ad magára, sportol is, hogy minnél jobb formában legyen. Ha megtudja a hírt, valószínű, hogy megint szakítanának, de apámat ez megint lelki és testi romlásba döntené és ez 78 éves korban már súlyosabb következményekkel járna.


Szóval mit tanácsoltok, szóljak most neki, vagy később, vagy soha? Vagy van más alternatívája valakinek?



2012. júl. 3. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólnék. Mennyi esélye van, hogy talál maga mellé valaki mást, miután ezt kiheverte? Legalább boldog. Általában azt mondanám, hogy szólj, de ebben az esetben szerintem játszik az, hogy amiről nem tud, az nem fáj.
2012. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne szólj neki...Ha már egyszer megcsalta őt a nő, ennek ellenére mégis együtt vannak, akkor már úgyis mindegy. ennyi idősen már nem lehet kielégíteni egy fiatalabb nőt!
2012. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem biztos, hogy nem tudja. Csak szüksége van az illúzióra. Az én apám 74, mindig azt mondja, hogy addig nem hal meg, amíg ambíciói vannak. Ami természetesen nem igaz. De szüksége van az illúzióra
2012. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 poiu ***** válasza:
100%
Én se szólnék. Egyébként 78 évesen nem biztos, hogy elvárnám szexuális hűséget. Miért van mellette a nő? Szereti? Pénz?
2012. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne szólj neki!

Ő biztos tudja, de reméli, hogy például te nem tudod!

Édesapád valószínűleg tudja, hogy mit csinál, főleg, hogy 10 évig házasok voltak.

2012. júl. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hidd el sejti az hogy megcsalja,de inkább elviseli csakhogy legyen egy jóval fiatalabb nője
2012. júl. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő közös játszmájuk, amibe te csak belezavarná. A papának kell a fiatal csaj valószínűleg presztízscélokból, de mivel valószínűleg már nem tud teljesíteni úgy, ezért szemet huny felette, ha a barátnője félremegy. A barátnőnek meg jól jön az anyagi háttér, és ha a jó szexet is meg tudja szerezni hozzá (máshonnan), akkor marad. Mindenki jól jár. Papának az illúzió és a presztízs, a lánynak meg az anyagi háttér. Értelmes ember nem hiheti el, hogy közel 80 évesen egy fiatal nőnek kell. A te apád se hiszi el, nyugi. Ne szólj neki, mert valószínűleg úgyis tudja, és te leszel a rossz, aki tönkre akarja tenni a szép kis játszmájukat.
2012. júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm az észrevételeit és válaszát, én is úgy döntöttem, hogy nem szólok, csak kíváncsi voltam, hogy ez a döntésem mennyire van szinkronban mások véleményével, és igaz, egy picit reméltem, hogy hátha valaki előjön egy alternatív lépéssel, de végül is mindenki azon a véleményen van, hogy ne szóljak.


Az egyik válaszoló kérdezte, hogy szerelemért vagy pénzért csinálja-e ezt a nő, a válaszom az, hogy pénzért, meg figyelmességért amit mástól nem kap meg.


No, mindegy, ez nem változtat a helyzeten, még egyszer köszönöm a válaszaitokat, maga a saját döntésem helyességének a megerősítése is sokat segített.

2012. júl. 4. 17:20
 9/12 anonim válasza:
76%

Szerintem szólj neki.

Igaz hogy talán nagyon fájna neki, de legalább igazságban élne. Nem hiányzik neki hogy öreg korára nem csak a szerelme hanem még a fia is hazudjon neki.

A kockázatot hogy mi fog történni, azt vállalnod kell.

2012. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alaque ***** válasza:
Itt az a kérdés, hogy apád valójában tudja-e. Ha tudja, akkor hagyjad, ha nem tudja, akkor természetesen szólj! Arra gondolj, hogy te szeretnéd-e ha nem szólnának és kiderülne, hogy rajtad kívül mindenki tudta. Én örülnék, ha szólnának, ezért szólnék apámnak is. De CSAK HA nem tudja! Amúgy isten őrizz, hogy belepofázzak a dolgaiba.
2012. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!