Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit gondoltok arról a nőről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a nőről, aki 15 év után elválik a férjétől, mert a férj megrokkant egészségileg és már nem képes szexuálisan kielégíteni őt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 23:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Az élet ilyen. Van, aki vállalja a mártír szerepet (és esetleg félrelép a beteg férj mellett), és van, aki lelép. Egyik sem túl jó, de ez van. Nem gondolok róla semmi rosszat. És itt valószínűleg már nemcsak a szexuális kérdésekről van szó.
2010. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Lelép a próblémák elől, nyilván nem a szexről van szó.

Szemétsé' egy beteg embert elhagyni.

2010. nov. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
ha a férfi önhibáján kívül rokkant meg: szerintem az ilyen nő hűtlen, de nem kell sajnálni, meg kapja majd azt, akit/amit megérdemel...és még a férfiakra mondják, hogy szemmel szeretnek...
2010. nov. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet egyértelműen "leszemetezni". Próbált már valaki egy beteg emberrel élni akár csak egy hónapig is? :(
2010. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, hogy ez az egészségi állapot végérvényes, vagy esetleg van esély, hogy később javul? Ha a férj 100 %, hogy örökre és teljesen impotens marad, akkor ha szereti a feleségét, aki tegyük fel, egy forróvérű, szenvedélyes nő, akkor még az is érthető lett volna, ha ő is egyetért a válással.

De ez egy összetett kérdés. Kielégíteni lehet "másképp" is (kéz, száj, stb.), szóval ha egyébként erős a szerelem, meg lehetett volna oldani, kérdés, hogy a férj hajlandó-e erre (illetve hogy a feleség elfogadja-e), ezek szerint nem.

Szóval kevés az információ, de én nem feltétlenül ítélem el a nőt. Bár tény, nehéz helyzet mindkét félnek.

2010. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Tudod én erre csak annyit mondok, hogy ha az én családomban történne ilyen, akkor biztosan nem lenne válás. Undorom ettől. Nekem is van rokkant a családomban, de nálunk még tudják mit jelent az egészségben-betegségben. A szex nem ér 15 évet és ha én valakit szeretek, akkor mást nem tudok szeretni és kívánni sem. Pontozzatok le, nem érdekel, ez a véleményem.
2010. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
De itt valószínüleg PONT arról van szó, hogy az asszony már nem is szereti a férjét.
2010. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%
Arról megint csak megvan a véleményem, aki hozzámegy egy olyanhoz, akivel az érzései nem végleges. Manapság divat elválni és mindenkihez hozzámenni. Akinek én igent mondok, az tényleg az igazi és ő a nagy ő. És ha esetleg mégis tévedtem volna, arra akkor sem 15 év és egy ekkora trauma után jövök rá.
2010. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valóban olyan fontos az, hogy pénisz legyen benne, hogy ezért dobja azt, aki igazán szereti és minden mást igyekszik megadni neki? A válás a megoldás? Ezek után még mondhatja, hogy szereti a férjét, de... DE! Ha szeretek valakit, akkor nincs DE! Vagy rosszul gondolom?


A nőknek tényleg csak az számít, hogy meg legyen döntve és semmi más? Elnézést kérek az általánosításért! De amint potencia-problémák merülnek fel,akkor rögtön el kell hagyni a másikat?

2010. nov. 7. 00:14
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Sziasztok, én igen is elítélem az ilyen nőt. Ha valaki szereti a másikat, akkor is mellette marad, ha ilyen jellegű problémái vannak. Szerintem. Nálunk sem volt mindig rendben a szexuális élet. Férjemnek érrendszeri problémája volt (van), de ennek ellenére sosem fordult meg a fejemben, hogy elhagyjam.
2010. nov. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!