Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelmeztessem? Az exe...

Figyelmeztessem? Az exe nyomoz utána a neten és (lent)

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akivel szakított a barátnője. A srác ebbe nem nyugodott bele, és ellenőrízgette a csajt, aki letiltotta facebook-ról, és új e-msn-címet is csinált miatta.

megtudtam, hogy a tag közben csinált egy kamuprofilt, ahol egy dögös qrvának adja ki magát. így bejelöli a csaj fiú haverjait, és rajtuk keresztül ellenőrzi a lány profilját.

ez a tag egyszer már visszaélt az én személyes adataimmal.

feltörte a facebook-omat, és ellopta a személyes jellegű képeimet,amit csak néhány ismerősnek szántam.

attól tartok, az excsajjal is hasonló tervei vannak.

a gyerek nem tudja, hogy minderről tudok, intelligens, mindenki szemébe hazudik, és bárkivel el tudja hihtetni a hazugságait, tehát lebuktatni nem tudom.

a csajt nem ismerem. Üzenjek neki, mondjam el, amiket velem csinált az exe? Vagy hallgassak?


2011. jún. 3. 19:45
 1/10 eNerdzsy ***** válasza:
29%

Csak ismeri annyira volt párját, hogy mikre lehet képes a neten és ezért óvatos legyen a közösségi oldalakon (amit egyébként mindenkinek ajánlok).

Én nem szólnék bele.

2011. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond el,persze,velem is csinált ám az ostoba exem durva dolgokat,rendőrségi ügy is volt belőle,de aztán tesóm is elbeszélgetett vele.Az ilyennek csak a pofája nagy ám,de ha oda áll elé egy pár erős ember bekakil.
2011. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát én ha tutira tudnám akkor elmondanám a csajnak. vagy elhiszi vagy nem
2011. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem ismered a lányt, nem tudod kiszámítani.Ha nem okosan reagálja le, akkor megütheted a bokád, mert ha a lány szembesíteni fogja az exet, hogy tudja volt már olyan akivel ezt tette, akkor csak te lehettél az.Ha nem tudod, hogy a férfi meddig megy el, és esetleg tarthatsz tőle, akkor hagyd a francba.

Másrészről persze, én hasonló esetben jó néven vennék egy ilyet, de figyelj a "volt barátnő" szerep hálátlan, mert ilyenkorreflexből azzal védekeznek, hogy a sértettség vezet, és ez egy exről mindig hihető is.Szóval ha ki akarja magyarázni, nem lesz nehéz dolga.Szerintem maradj veszteg.

2011. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp szólj a csajnak. Valamint te se és ő se rakjatok fel a netre "kompromittáló" képeket, mert azzal bárki visszaélhet...
2011. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocs nem láttam, hogy te nem volt barátnő vagy, hanem ismerős.Akkor se.

De szakíts meg minden kapcsolatot az ilyen taggal, egyszerűen veszélyes.

2011. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű a dolog: facebookon be lehet állítani, hogy a képeidet, a hozzászólásaidat és egyszerűen minden megnyilvánulásodat CSAK az ismerőseid láthassák, tehát az ismerősök ismerősei nem, úgyhogy ezek után azt jelölget be a srác, akit csak akar, mert ha a lánynak nem az ismerőse, nem látja, mit csinál.

Én szólnék neki, de mindenképpen kikötném, hogy maradjon kettőnk között a dolog és egyszerűen csak állítsa át a profilját.

L/24

2011. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

max okos, de intelligens így nem lehet.

szólj a csajnak szerintem, jobb, ha tudja

2011. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelentsétek fel, vagy játsszátok meg a naivat és verjétek át ti is.
2011. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen alakok annyira gusztustalanok!Én a TE helyedben mindenképpen szólnék a lánynak!Bukjon le!Rohadt szemét.És az ilyenek szerintem zakkantak is nem kicsit!Mert mi van ha látja a bejegyzéseket???Hát ez egy beteg sz.ar!
2011. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!