Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban utálom az apámat...

Egyre jobban utálom az apámat és ő is engem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15/F vagyok. Kb 2-3 hónapja közöltem a szüleimmel hogy biszex vagyok. Anyukám el tudta fogadni de apám egyáltalán nem. Midig ordibál velem(ezt már ki tudom szűrni, ott ordibál és meg csak bólogatok és közben az sem tudom miről ordibál). Addig jól érzem magam amíg ő haza nem jön a munkából. Ahogy hazaér és meglátom mindentől elmegy a kedvem és rossz hangulatom van. Az egyszerűen lehetetlen hogy én akár 3 másodpercet is egy szobába legyek vele. Alig beszélünk egymással. Hogy ha beszélünk is az is veszekedésbe torkollik hogy a biszexuális emberek betegek, nem normálisak és ilyenkor legszívesebben hozzá vágnám azt amit csak tudnék. Amikor annyira összevesztek hogy úgy volt el fog költözni az apám szó szerint megörültem(anyukámat mondjuk egy kicsit sajnáltam) de aztán kibékültek. Lehet ezzel a kapcsolattal valamit kezdeni? Már 2 hónapja ez megy és nem bírom már sokáig.

2012. júl. 5. 15:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagyis úgy értem hogy amikor annyira összevesztek a szüleim.
2012. júl. 5. 15:18
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hangold őket egymás ellen, mindig a saját boldogságod legyen a legfontosabb, amíg nincs gyereked.
2012. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem apád ezzel most nem tud megbirkózni, egyszerűen hanyagold a témát. Szedj fel egy csajt, ha bi vagy, nem okozhat gondot. A magánéleted meg ne oszd meg apáddal. Ő most úgy érzi azért vagy meleg, mert valamit nagyon elrontott. Azért ordibál veled, hogy utólag rendbe hozza a azt amit nem lehet.
2012. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én valahol megértem apádat.

Senki nem tudja egyből feldolgozni hogy a fia meleg..Vannak akik idővel elfogadják,és felfogják.

De a te esetedben apádnak még ez az esély sincs meg hogy feldolgozza. Végül is mit? Hogy a fia fiúkkal-lányokkal is lefekszik? Hogy dolgozza fel,hogy most mi van vele?? Nem meleg mert lányokkal is elvan.De fiúkkal is..Divatból csinálja?? Vagy miért? Végül is miért nem tud dönteni?

Tudod én megértem ha valaki meleg. Nem is ítélem el,hiszen ő a saját neméhez vonzódik. Megértem ha egy lány leszbikus. Ő is a saját neméhez vonzódik..De a biszex?? Azt én sem értem. Vagy a férfit vagy a nőt szeretem,de a kettőt nem.. Ez vagy egy unatkozó ember aki azt se tudja mit csináljon viselkedése,vagy csak divat,hóbort az egész. Itt nincs mit feldolgozni a szülőknek. Nincs mit elfogadni. Bizony apád most dühős, hogy hol a francba rontotta el ha a 15 éves kölyke a szexuális beállítottságát sem képes eldönteni..

Mielőtt még lepontoznál vagy ellenkeznél,elmondom neked,hogy a 24 éves fiam meleg,és mindig is támogattam.Ahogy az édesapja is elfogadta. Eleinte sokkolt a hír minket,kellett kis idő,de te teljesen mellette állunk,mert tudjuk,hogy mindig férfi társa lesz.. Ha variálna,hogy hol nőt,hol férfit hozna az zavarna. Ő legalább tudja ki ő,és mit akar az életben.

2012. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam volna el a helyedben.

Akármilyen kapcsolatban lettél volna egy fiúval úgyis a haverodnak tekintették volna. Egy lányt meg a barátnődnek. És így nem lett volna probléma...

2012. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én nembirnám feldolgozni,hogyha a gyerekem ilyen lenne.
2012. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Édesanyád hol van ilyenkor?Miért nem képes megvédeni?


Egyébként milyen édesanyád és édesapád viszonya?Mert ha jó akkor megtudnák beszélni és anyukád segíthetne feldolgozni vele és elfogadtatni ezt a dolgot.


Ha nagyon rossz akkor vedd rá édesanyádat hogy indítsa meg a válást.

2012. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom őket egymás ellen uszítani. De már én is megbántam hogy elmondtam. Várnom kellet volna legalább 18 éves koromig mert még tavaly amikor rájöttem hogy nem vagyok olyan mint a többiek elmentem Pszichológushoz anyukámmal(ő már régebben tudja) és azt mondta hogy ez 18 éves koromig még változhat vagy meleg vagy heteró irányba mert a pubertás korba "megzavarodnak" a hormonok. Na ezt én nem tudom de azt igen mostmár hogy nem kellet volna elmondani :S
2012. júl. 5. 17:37
 9/10 A kérdező kommentje:
Amugy anyukámat is sokkolta a hír de 2-3 hét után már elfogadta a dolgokat de ő nem üvöltözött velem csak egy kis pánikba esett.
2012. júl. 5. 17:38
 10/10 anonim ***** válasza:

miért tartod magadat annak, és hogy vetted észre?

még nagyon fiatal vagy

2012. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!