Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért utálom enyire a szüleime...

MIért utálom enyire a szüleimet? (jobban apámat)

Figyelt kérdés
13-15 éves vagyok(nemmondom meg pontosan mennyi) és annyira rühellem a szüleimet!Mitől lehet ez?HOgyan lehetne jobb?Kérlek ne hülyéskedjetek!
2010. júl. 12. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az oka? Nem bánnak veled jól? Valami okának lennie kell, ami ezt az érzést váltja ki belőled:S:(
2010. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

alapvetően ez a tinédzserkor velejárója.


amúgy jó fejek, vagy bunkók? mi zavar bennük?

2010. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Általában ez tipikus tini kori probléma.

Idővel "kinövöd".

Persze, ha nincs kiváltó ok, mint pl. ütnek-vernek.

2010. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Én is nagyon utálom apámat, meg anyámat is. Apám csak üvöltözni tud, mindig neki áll feljebb amikor semmihez nem ért... Anyám az túl szigorú, állandóan rám szól, hogy ne üljek annyit a gép elött, és mennyek inkább tv-t nézni. (Amikor én nem akarok tv-t nézni). Ráadásul úgy, hogy a kutyával is lemegyek egy nap összesen 4 órát sétálni + heti 3*2,5 óra edzés. Ha haverokkal vagyok akkor haza hív, hogy vigyem le a kutyát, persze este 9-nél nem lehetek lent tovább, haza kell mennem, tehát nem szórakozhatok esténként... Este fél 11-kor takarodó, minimum 10-kor kelés. (persze fent szoktam maradni gépezni, valamikor 2-3-ig is, és akkor 10-kor felkelni...) Aztán még ilyen jó kis programot is beszerveznek, hogy 17 évesen mennyek el velük strandra, persze nem ellenkezhetek, úgyis elvisznek...

Ennyi elég is lesz, borzasztó, néha már azon gondolkozok milyen jó lenne agyon verni őket.

Nem túl jó miattuk a társasági életem.

17/F

2010. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20:11 Nekem is ugyan ezek a problémáim..
2010. júl. 13. 08:48
 6/6 anonim válasza:
Nekem még szarabb, én csak 7-ig maradhatok kint a haverokkal 9-kor takarodó és minimum 8-ig kelés és már a 3-ért is ordibálnak...UTÁLOM ŐKET!
2011. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!