Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan foggyak le? Már elkezdt...

Hogyan foggyak le? Már elkezdtem és eddig jól ment de jobban bele kell húzzak mert nem sok változás van. Nem vagyok nagyon kövér de utálom így magam.

Figyelt kérdés
Szeretnék jól kinézni, nemsokára utazok el nyaralni egy hónap múlva és szeretnék addig pár kilót leadni.!

#fogyókúra #fogyás mozgással
2012. jún. 28. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj az étkezésedre, és mozogj. Gondolok itt pl arra, hogy menj el futni, meg szedj a netről valami tornát és csináld azt heti 3-4 alkalommal.
2012. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha tényleg látványos (és viszonylag gyors) eredményt akarsz akkor ki kell hagyni a fehér cukrot, fehér lisztet, húst minimálisra csökkenteni +napi edzés (pl. gyaloglás 1óra + hasizom jó lehet). Este 6 után semmi. Gyümölcsöt ha lehet ne kaja után hanem külön étkezésként, lehetőleg d.e.

Nekem így lement heti 2-3kg. 2hónapja csinálom, de közbejött nyaralás, volt h ettem édességet meg kenyeret, de ha utána vigyáztam kicsit nem jöttek vissza a kg-ok. Eddig 9kg-t fogytam, és azt mondják látványos.

Ja, kifelejtettem, alkoholt se nagyon, főleg töményet ne.

Sok sikert!

2012. jún. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Mostmár belekezdtem és haladok, minden nap sportolok :) Remélem jó eredménye lesz továbbra is
2012. aug. 9. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!