Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha van a családomb...

Mit tegyek, ha van a családomban egy ember, akit annyira gyűlölök, hogy legszívesebben jól megtépném?

Figyelt kérdés

A bátyám élettársa az, egy riherongy. Egyszer megpróbáltam megbeszélni vele a problémáimat, hátha ki tudunk békülni, de bemenekült a házba, és elő sem jött. A bátyám meg elém állt, és nekilökött az oszlopnak.

Azóta a nőt megpróbálom levegőnek nézni, de sajnos sokat találkozunk (egymás mellett lakunk ), de ha meglátom, forr bennem a düh, ökölbe szorul a kezem, és nekimennék.

Le szeretném gyűrni magamban ezt a gyűlöletet, de nem sikerül

Valakinek vmi ötlet?


2012. júl. 5. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A barátaid megválogathatod, a rokonaidat nem!
2012. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mikor nagyon felhúztak elmentem s bokáig leizzesztottam magam futás, bicaj ilyenek. Próbálj te is ilyesmit.
2012. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit csinált a nő, hogy ennyire utálod?
2012. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Foglald le magad valamivel. Tudom, ez nem segít neked abban hogy kevesebbet lásd, de legalább addig se rá gondolsz mert eltereled a figyelmed.

Bátyáddal nem próbáltál meg beszélni? Habár ez a magatartás amit leírtál, hogy nekilökött az oszlopnak nem támasztja alá, hogy vevő is lenne rá amit mondasz...

2012. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A bátyád is jó fej lehet, szerintem pont megérdemlik egymást a "riheronggyal". Kerüld mindkettőt, amennyire tudod.
2012. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd őt továbbra is levegőnek, ha ő is utál, ez neki rosszabbul esik, mint neked. Ha elég sokáig így teszel, egy idő után megszokássá válik, enyhülni fog a gyűlöleted.
2012. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én párom nekem jött volna, nem a hugának..
2012. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hosszú történet ez, 3 és fél éve vannak együtt. Az elején elég labilis volt a kapcsolatuk, én viszont tök jóban voltam a bátyámmal. És ezt a csaj tudta, szép lassan elkezdett duruzsolni a fülébe, hogy neki nincs kedve hozzánk jönni, nem kell beszélgetni velünk. Mindig más programot szervezett az esetleges közös családi programok helyett, sose értek rá az előre megbeszélt időpontokon. A szüleimet is szép lassan, de hatásosan eltávolította a testvéremtől. Anyu is igencsak idegenkedik tőle. Dehát felnőttek vagyunk, megpróbáltuk megbeszélni, hogy attól, hogy mi még jó testvérek vagyunk, neki nem lesz rosszabb a helyzete. Persze szemtől szemben tagadott mindig, de a tények mást mutattak.....
2012. júl. 6. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!