Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » NAgy szarban vagyok (? )

NAgy szarban vagyok (? )

Figyelt kérdés

Lehet hogy valakinek ismerős lesz egy kicsit.

Az van hogy nevelőszülőknél vagyok de nem hallgatok senkire mindig is azt csináltam amit jónak láttam még akkor is ha tudom hogy haragudni fognak. Tudom hogy nem lenne szabad de egyszer élünk. Kicsit messzire mentem és azt mondták hogy ha folytatni fogom akkor nem maradhatok náluk. Ma az egyik haverom behúzott nekem én meg vissza. Azt mondtam hogy véletlen volt mertcsak játszottunk. amúgy is kibékültünk és félreértés miatt történt. Nem nagyon hisznek nekem azt mondták h meggondolják. Esküszöm h nem én kezdtem és tényleg sajnálom, legalább 6578645076459x kértem bocsánatot. Tényleg bármit megcsinálok csak maradhassak mert én tuti nem megyek intézetbe vagy azt sem tudom hogy hova küldenének. Remélem csak meg akartak ijeszteni. Holnap kitakarítom az egész házat vagy amit akarnak csak maradjak.

51/F


2012. júl. 5. 21:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*15 :D
2012. júl. 5. 21:36
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi :)
2012. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt hülyéskedtek gondolkozz. Vidd oda a srácot a nevelőszülőkhöz és mondjátok el valójában mi történt! Sok sikert.
2012. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán a mentalitásodon kéne változtatni, nem takarítani gyorsan, nehogy kirakjanak...

Erre az "egyszer élünk" dologra bőven elég lesz akkor visszatérned, mikor a saját pénzedből és a saját felelősségedre csinálsz dolgokat, és nem hozol bajt a nevelőszüleid nyakára.

Most hiába nyalsz ezerrel, ha alapjáraton képtelen vagy megülni a s.ggeden, a következő stiklid talán már az utolsó csepp lesz a pohárban, és akkor megnézheted magad. Nem ártana kicsit megbecsülnöd azt, amit kaptál, mert simán lehetnél intézetben is. Nevelőszülőkkel esélyt kaptál egy normálisabb életre, te meg sz.rsz bele, azt hiszem, itt az ideje, hogy kicsit magadba nézz. Felesleges volt mind a 657864507645 bocsánatkérés, ha nem gondoltad komolyan. Egyszer meg fogják unni, hogy állandóan meg kell bocsájtaniuk valami hülyeségedért.

2012. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Valamit amivel kedveskedel nekik csinálj.(elmosogatsz, reggelit csinálsz, stb... )

Átöleled őket és elmondod nekik hogy ők a legfontosabbak neked, nagy köszönöd nekik hogy nem kell intézetbe nevelkedj , érzelmes szöveget.

Máskor meg amielőtt butaságot csinálsz gondolj arra hogy fájni fog nekik, és mehetsz az intézetbe.

2012. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Attól, hogy a kérdező is hülye kicsit, kedves lehet az olyan nevelőszülő, aki azzal zsarol, hogy visszaküld az intézetbe...
2012. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Kapard össze magad öcsi és nőj fel ebből a tini hülyeségből, hogy azt csinálsz, amit akarsz, mert a végén kicsapnak és rossz sorod lesz!

Változz meg szépen, és legyél jó gyerek, persze ne felejts el önmagad lenni, de ésszel!

Remélem kapsz még egy esélyt, de azt el ne rontsd!

2012. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

tiszteld őket, ők a nevelő szüleid, akiknél annyira nem rossz szerintem, ha ennyire nem szeretnél elmenni és félsz. Ők is féltenek téged, és azt akarják, hogy jó ember legyél. Fogadj szót nekik, és próbálj kicsit komolyodni, változtatni a viselkedéseden!

Tartsd őket tiszteletben és engedelmeskedj nekik! Ha betöltöd a 18-at, elmész dolgozni, és saját magad fogod eltartani, akkor tedd azt, amit szeretnél, de ne úgy, amikor ők nevelnek, ők tartanak el!

2012. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

fogadd meg a tanácsom:

a pillanatnyi felhevülés nem ér annyit,hogy később romba döntse az életedet.Lehet,hogy egyszer élsz,de ráérsz még bőven élni 20-25évesen is,amgí lesz egy stabil háttered,munkád.Most erre összpontosíts,mert később,ha visszanézel,azt fogod látni,hogy elmulasztottad a lehetőséget,hogy jó életed lehessen,pedig lehetett volna. Ezek kis semmiségek,próbálj meg magadon uralkodni,később nevetni(vagy inkább sírni) fogsz,hogy ilyen baromságok miatt szívsz.az élet egyébként is 20 fölött kezdődik,hidd el nekem :)) Ja,és szerintem őszintén beszégess velük,mondd el nyugodtan,amit érzel,miért tetted,ne hárítsd a haverodra,mert az gyerekes és nem fognak komolyan venni.Tudom,közhely meg téged valószínűleg nem is fog érdekelni,de arra összpontosíts,hogy tanulj,teremtsd meg a későbbi egzisztenciádat és legyél jól menő férfi,állj a talpadra,utána ráérsz bulizni.A mostani pitiáner hülyeségeket,meg hagyd,mert nem ez az "élet".

23/L

23/L

2012. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

21:48

Nincs velük semmi, ők nagyon jó emberek.

2012. júl. 5. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!